Videoton FC II. – Vác FC 1:1 (vége)
Videoton FC II.
1:1 (0:0)
Vác FC
vasárnap 22.03.2015, 15:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • NBIII - Közép csoport

Nem sikerül két vállra fektetnie a listavezetőt a Videoton második csapatának, mindkét együttesnek be kell érnie egy bajnoki ponttal. A gól nélküli félidőt követően mindkét alakulat a győzelemre játszott, habár a színvonal kissé elmaradt az első játékrészhez képest. A 67. percben Havasi higgadt találatára a 83. minutumban egy tetszetős kontra végén Magos válaszolt, ezzel kialakítva az 1-1-es végeredményt. A Vác marad az első, a fehérváriak pedig a Bölcske győzelme miatt visszacsúsznak a 8. pozícióba! (16:56:04)

90+2

90+1
    Még egy váci fejes a szöglet után, mellé.

90
    Gyánónak kell vetődnie, másodszorra megszerzi a játékszert a vendégek támadója elől.

90
    Dobsa csúsztat a sarokrúgást követően mellé.

90
    Szöglet a hazaiak javára.

89
    Mi marad ki! Cseles szabadrúgás kombinációt követően Zsolnai beadása a kapufáról Kószás elé kerül, aki a kapu torkából fölé bikáz!

88
    Utolsó hazai csere: Kocsis le, Paudits be.

88
    Kiprich (Vidi II) rúgja fel a rajta már túljutó Magost, jogos a lap.

87
    Géresit tartják fel a vonal mellett, megakad a Vidi II. támadása.

84
    Baksát rántják le a vendégek a beadás után, szabadrúgás lesz kifelé.

83
    A Vác gólt szerzett!
    GÓÓÓÓL! Egyenlítenek a váciak! Tetszetős vendég kontra támadás végén Greff centerezését MAGOS MÁTYÁS lövi be öt méterről a rövid alsóba! 1-1!

82
    Király fut fel a hazai akcióval, a tizenhatoson belülről tüzel a hátvéd, szögletre vágódik a kísérlet.

81
    Havasi félfordulatból, kifacsart testhelyzetből szerezne gólt 15 méterről, veszélytelen a próbálkozás.

80
    Zsolnai fejel lesről, szabadrúgás lesz a Vidi II. javára.

79
    Magosi szökteti hosszan magát Király mellett, kirúgással jöhetnek a piros-kékek.

78
    Gulyás pontrúgása a sorfalról vágódik vissza.

78
    Második hazai csere: Sejben le, Barcsay be.

77
    Baksa (Vidi II) rossz ütemben lép oda ellenfelének, sárga, emellett pedig nagyon jó helyről jöhet szabadrúgással a Vác együttese! A távolság 18 méter lehet!