Győr – KTE-Phoenix Mecano 1:1 (vége) | Pécsi MFC – Debreceni VSC 0:0 (vége) | Dunaújváros – Nyíregyháza 3:0 (vége)
MTK Budapest FC – Lombard Pápa FC 3:0 (vége) | Diósgyőri VTK – Paksi FC 1:2 (vége)
Diósgyőri VTK
1:2 (0:0)
Paksi FC
szombat 04.04.2015, 18:30 • DVTK-stadion, Miskolc • OTP Bank Liga

Vége a találkozónak, amely a második félidőre némileg felpörgött és már gólokat is hozott. Az őszihez hasonlóan ezúttal is a DVTK szerzett vezetést, ahogy a folytatás is ugyanúgy alakult, hiszen a Paks megrázta magát és a csereként beállt Könyves Norbert góljaival megfordította találkozót.
    Ahogy ősszel, úgy ezúttal is megérdemeltnek mondható a paksiak győzelme, Szivics Tomiszláv taktikailag nem tudott mit kezdeni előző együttesével, hiába cserélte be egyre-másra támadóit, rengeteg hibával játszott csapata.
    Diósgyőr – Paks 1-2 tehát, köszönöm a figyelmet, további szép hétvégét és kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok! (20:28:10)

90+4

90+3
    Hahn ugratja ki Könyvest jó ütemben, de Antal meghiúsítja a mesterhármast egy remek védéssel.

90+3
    Jenner szerez labdát az ellenfél térfelén, Griffiths-hez passzol, aki kisebb húzogatást követően elesik Vági mellett, de nem kap szabadrúgást.

90+2
    Jenner megy le az alapvonalig, majd be is adja a labdát, de ez Csernyánszki csemegéje.

90+1
    Három percet hosszabbít Iványi, ennyi ideje maradt a Diósgyőrnek az egyenlítésre.

90
    Barczi lépne ki a gyenge szöglet után, de nem tudja megcsinálni a fontos első cselt, így csak bedobásig jut.

89
    Remek ívelés találja meg Kisst, aki Okukával szemben igen értékes szögletet harcolt ki.

89
    Kisebb tűzijáték a kapu előtt a szöglet után, végül Hahn lövését védi reflexmozdulattal Antal.

88
    Kontra a vendégeknél, Haraszti emel távolról, Antalnak kell vetődve kipaskolnia szögletre.

87
    Griffiths húzogat a bal szélen, de nem tudja megjátszani a labdát.

85
    A Paks gólt szerzett!
    Olyannyira nem mondtak le a támadásokról, hogy máris itt van KÖNYVES NORBERT második találata! A csereként beállt támadó tizenhétről megcsinál két nagyon könnyed cselt, majd tizenötről, hajszálpontosan kilövi a jobb alsót a megmozdulni sem tudó Antal mellett! 1-2!

84
    Koman adja el a labdát, majd a paksiak járatják, de közben nem mondanak le a támadásépítésről sem.

83
    Jön az utolsó csere a meccsen: Balázs Zsolt helyén Kiss Tamás folytatja.

83
    Bertus ereszt meg egy távoli és gyenge lövést a kapu mellé.

82
    Vági lapos beadását Szalai vágja ki a tizenhatos vonaláról.

81
    Kavarodás a diósgyőri kapu előtt is, Hahn kerül helyzetbe, de hét méterről leadott lövése elszáll keresztbe a kapu előtt.