Bayer Leverkusen – Hamburger SV 4:0 (vége) | VfL Wolfsburg – VfB Stuttgart 3:1 (vége) | 1899 Hoffenheim – Borussia M'gladbach 1:4 (vége)
Werder Bremen – 1. FSV Mainz 05 0:0 (vége) | Eintracht Frankfurt – Hannover 96 2:2 (vége) | SC Freiburg – 1. FC Köln 1:0 (vége)
Borussia Dortmund – Bayern München 0:1 (vége)
VfL Wolfsburg
3:1 (1:1)
VfB Stuttgart
szombat 04.04.2015, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Bundesliga

Megérdemelten nyert a Wolfsburg, noha az első félidőben még tartotta magát a Stuttgart. A második félidőben parádéztak a farkasok, és két gólt is tudtak szerezni. Rodriguez dupla, majd a csereként beállt Schurrle is betalált, ezzel magabiztosan 3:1-re nyert a Wolfsburg. Köszönjük figyelmüket! (17:21:46)

90+3

89
    De Bruyne helyére Schafer érkezett.

88
    22:11 a lövések száma, megérdemelt wolfsburgi vezetés, és győzelem lesz ebből.

87
    Leitner érkezett Maxim helyére.

80
    De Bruyne távoli bombája centikkel suhant el a kapufa mellett. Majdnem ott volt a negyedik!

77
    A második félidőben 11:2 a lövések száma. Wolfsburgi erődemonstrációt láthatunk.
    André SCHÜRRLE - 3:1

76
    A Wolfsburg gólt szerzett!

ANDRE SCHURRLE találatával eldőlni látszik a meccs, negyed órával a vége előtt 3:1-re módosult az eredmény. Remek csere volt.

75
    Gustavo kapott sárga lapot teljes joggal.

74
    A stuttgarti gól szerzője, Harnik le, Werner be.

71
    Tudott ritmust váltani a Wolfsburg a második félidőbe. Jobban játszanak ellenfelénél, és ez már gólban is megnyilvánul. Megérdemelt a vezetés.Tizenötször lőttek kapura a farkasok.
    Ricardo RODRIGUEZ - 2:1

65

RICARDO RODRIGUEZ megszerezte önmaga, és csapata második gólját. Szabadrúgása védhetetlenre sikeredett, a jobb sarokba varrta a labdát. Ismét előny a farkasoknál. 2:0.