Bayer Leverkusen – Hamburger SV 4:0 (vége) | VfL Wolfsburg – VfB Stuttgart 3:1 (vége) | 1899 Hoffenheim – Borussia M'gladbach 1:4 (vége)
Werder Bremen – 1. FSV Mainz 05 0:0 (vége) | Eintracht Frankfurt – Hannover 96 2:2 (vége) | SC Freiburg – 1. FC Köln 1:0 (vége)
Borussia Dortmund – Bayern München 0:1 (vége)
SC Freiburg
1:0 (1:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
szombat 04.04.2015, 15:30 • MAGE SOLAR Stadion, Freiburg • Bundesliga

Többet támadott és jóval többet is lőtt kapura a Köln, de a 18 kísérletéből hiába találta el hat is a kaput, gól nem született belőle. A Freiburg tízszer próbálkozott lövéssel, ebből három ment kapura, de Frantz egyetlen gólja elég volt a három pont megszerzéséhez. Még érdekesebb lesz így a kiesés elleni harc, hogy a Freiburg begyűjtötte most a három pontot.

Freiburg – Köln: 1-0!
    ---- (17:23:27)

90+3

90
    Úgy tűnik, az első félidő hajrájában szerzett Frantz gól elég lehet a Freiburg sikeréhez.

88
    Krmas kezezés miatt kap sárga lapot.

86
    A mai nap utolsó cseréje Klaus helyett Darida a pályán a hazai csapatban.

84
    Kitesz magáért a mai napon a Bundesliga. Egyedül a Bremen-Mainz összecsapáson nincs gól, ez a mérkőzés is kilóg a sorból, mert csak egy találat esett eddig, ám az összes többin (további 4 meccs) négy, illetve öt gól született az első kb 83 perc alatt.

77
    A hazaiak még egyszer cserélhetnek, a Köln már egyszer sem.

76
    Peszkot Finne váltja a vendégeknél.

73
    Szokásosnak mondható csere a Freiburgnál, Petersen le, Mehmedi be.

65
    Halfar váltja Olkowskit a vendégeknél.

64
    Frantz hagyja el a pályát, a helyén Philipp folytatja a hazaiaknál.

55
    Deyverson helyett Osako az első csere ma, a Köln változtat elsőként.

46
    Nem történt csere a szünetben.

46

Nagyjából azonos labdabirtoklási arány, lövések tekintetében jobban áll a Köln (7x kísérleteztek, míg a Freiburg ötször), de ugyanakkor pontatlanabbak is a vendégek. Gólt csak a hazaiak szereztek, de a mérkőzés még nem dőlt el.

Freiburg – Köln: 1-0, a szünet után folytatjuk!