Ghána – Mali 0:3 (vége) | Szerbia – Magyarország 2:1 (hosszabbítás vége) | USA – Kolumbie 1:0 (vége)
Ukrajna – Szenegál 1:1 (1:3 bűnt. vége)
hosszabbítás vége
Szerbia
2:1 (0:0)
Magyarország
szerda 10.06.2015, 06:00FIFA U20 Labdarúgó világbajnokság • Nyolcaddöntő

Szerbia jutott be hosszabbítás után a nyolc közé az U20-as világbajnokságon és játszhat az USA-Kolumbia találkozó győztesével.

Az első félidőben a szerbek akarata érvényesült. A második félidő 12. percében Mervó megszerezte egy kontra végén a vezetést a mieink számára. Innentől a szerbek nem tudták azt játszani amit addig. Nem volt helyzete a második félidőben Szerbiának, de a 91. percben a csereként beállt Saponjics befejelte Zsivkovics szögletét. A 92. percben Lahoz kiállította Gajicsot. A hosszabbításban az emberhátrányban játszó szerbek átadták a területet a magyaroknak, akik azonban nem forszírozták a támadásokat és ez megbosszulta magát.
    A 118. percben Saponjics adott be jobbról és Talabér teljesen feleslegesen és sután ért a labdához, ami így a magyar kapuban landolt. Talabér öngóljával kiharcolta a nyolc közé kerülést Szerbia. Az esélyesebb és jobb játékosokból álló Szerbia végül hosszabbítás után egy öngóllal jutott be a nyolc közé.

A szerbek nyerőembere Saponjics lett, de Makszimovics és Zdjelar is jól teljesített, Zsivkovics pedig egy gólpasszt jegyzett.
    Storck csapatában ismét Kalmár és Mervó volt a két kulcsfigura. A védők nagyon gyengén teljesítettek, hiszen Tamás, Talabér és Kecskés is rengeteg rossz megoldást választott végül éppen ezen ment a meccs.

Szerbia – Magyarország 2:1 – hosszabbítás után. (1:1)

Köszönöm a figyelmet! (08:40:23)

120+1

120
    Egy perc a ráadás a hosszabbítás második félidejében.

119
    Próbáljuk erőltetni a támadást de még nem jutottunk el a szerb 16-osig.
    Attila TALABÉR - 2:1

118
    Szerbia gólt szerzett!

Saponjics ment el a jobb szélen és centerezett laposan, a beadásba TALABÉR ATTILA ért bele teljesen feleslegesen és nagyon ügyetlenül és a labda kapu jobb oldalába landolt. Öngól.

116
    Két jó csel után Nagy Dominik lőtt 25 méterről ballal, Rajkovics magabiztosan hárított.

115
    Zsivkovics jobb oldali szögletét kifejelték a mieink.

114
    Makszimovics ment el a jobb szélen, de a lapos beadása nem jutott el középre, viszont szöglet jön.

113
    Antonov és Mervó szólalkozott össze, miután Antonov rárúgta Mervóra a labdát.

112
    Úgy tűnik a szerbek már a 11-eseket várják, nem erőltetik a támadásokat.

111
    Zsótér próbálkozott csellel középen,de megállították.

110
    Osváth letalpalta Saponjicsot, így ha lesz negyeddöntője a magyar csapatnak, ott Osváth nem játszhat.

109
    Antonov egy megkerülős csel és egy kötény után lőtt egy nagyot rosszat.

108
    Mervó nem kapott pontos passzt, mutatja is, hogy hova várja a passzt.

107
    Antonov merészkedett előre, de Osváth megállította.

106
    A szerbek kezdték a hosszabbítás második félidejét.

106
    Elkezdődött a második hosszabbítás.

A szerbek visszaálltak a kiállítás hatására. A mieink többet birtokolták a labdát, de helyzetig nem jutottak.