Lengyelország – Grúzia 4:0 (vége) | Írország – Skócia 1:1 (vége) | Finnország – Magyarország 0:1 (vége)
Örményország – Portugália 2:3 (vége) | Gibraltár – Németország 0:7 (vége) | Feröer-szigetek – Görögország 2:1 (vége)
Észak-Írország – Románia 0:0 (vége) | Dánia – Szerbia 2:0 (vége)
Finnország
0:1 (0:0)
Magyarország
szombat 13.06.2015, 18:00 • Helsinki,Olimpia Stadion • EB Selejtező

Nagyon nehéz mérkőzésen van túl mind a két csapat.A hazaiak csak a mérkőzés kis részében játszottak jól és igazán a kapura sem voltak veszélyesek.A vereséggel valószínű a továbbjutási esélyeik is nagyon lecsökkentek maradt a négy pontjuk és egyenlőre a negyedik helyük.
    A magyarok jobbára mezőnyfölényben játszottak a mérkőzés folyamán, több gólhelyzetük is volt és egy góllal megérdemelten győztek így tovább folytatják jó sorozatukat mind a finnek ellen mind pedig a selejtező csoportban.Ezzel a győzelemmel megerősítették a harmadik helyüket 11 ponttal a táblázaton.
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:58:37)

90+3

90+3
    Halsti ível előre Juhász fejeli vissza a mezőnybe.

90+3
    Jobb oldali beadást után Király kivetődik a labdára.

90+2
    Fiola takarít Pohjanpalo elől.

90+2
    Hátul passzolgatnak majd egy ívelés jön előre kifejelik a vendégek.

90+1
    Nem tudnak most előrejönni a finnek.

90+1
    3 perc lesz a ráadás.