Budapest Honvéd FC – MTK Budapest FC 2:1 (vége) | Paksi FC – Békéscsaba 4:0 (vége) | Fehérvár – Szombathelyi Haladás 0:1 (vége)
– Újpest FC 1:3 (vége)
MOL Fehérvár FC
0:1 (0:0)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
szombat 25.07.2015, 18:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • OTP Bank Liga • 2. forduló

Vége! A Videoton folytatja pocsék idei szezonját, az újabb bajnoki vereség után Casoni mester egyre népszerűtlenebb Székesfehérváron. A Haladás megérdemelten gyűjtötte be a három bajnoki pontot a lélektelenül játszó hazaiak ellen. (19:52:40)

90+4

90+4
    Átfordulunk az utolsó percbe, hazai kirúgás következik.

90+3
    Soumah Alhassan kap sárgát egy korábbi eset miatt.

90+1
    Négy perc lesz a hosszabbítás, ennyi ideje maradt a Vidinek, hogy megszerezze a bajnokságban az első gólját, ami egyben az első pontot is jelentené.

90
    Gyenge szombathelyi sarokrúgás, indulhatnak a piros-kékek.

90
    Martinez remek csele után Fejes becsúszva szereli a vendégek támadóját, szöglet lesz.

89
    Martinez kap sárgát időhúzásért, nem végezték el a szögletet a vendégek.

88
    Martinez lövése szögletre pattan a vendégek kontrájának a végén.

86
    Kovács egy el két ember mellett, majd a tizenhatos előtt indítana, hosszú a labda, szombathelyi kirúgás következik.

85
    Hazai kontra indul, Maréval lendületesen indul meg a pálya közepén, de nagyon pontatlan labdát ad Kovácsnak, Király odaér.

83
    Németh Márió lőne hat méterről Martinez labdája után, de az előtte álló Juhászban elakad a kísérlet, egészen pontosan besül.

82
    Maréval sárgul be reklamálásért.

81
    Koltai beadása ki tudja, kinek megy, nagyon gyengén játszik ma (is) a Győrből igazolt játékos.

79
    Les miatt áll meg a játék, a Vidi jöhet szabadrúgással.

77
    Utolsó csere a vendégeknél is: Ugrai le, Gosztonyi be.

76
    S. Wils kap sárgát időhúzásért.

74
    Pátkai középről, 13 méterről Királyba lövi a balról érkező beadást!

72
    Te jó ég! Király Gábor előbb Soumah Alhassant, majd Gyurcsót is szereli lábbal a tizenhatoson kívül!

Nagy Zalán

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 49. Juhász (öngól)

Lapok:   82. Maréval (VID), 90+3. Soumah Alhassan (VID) – 42. Bosnjak (HAL), 71. Nagy P. (HAL), 76. S. Wils (HAL), 89. Martinez (HAL)

MOL Fehérvár FC: Danilovics – Heffler, Juhász, Vinícius, Maréval – Simon(Fejes, a szünetben) – Koltai, Pátkai, Kovács, Oliveira(Gyurcsó, 55.) – Ivanovszki(Soumah Alhassane, 55.)

Vezetőedző: Bernard Casoni

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Király – Schimmer, S. Wils, Jagodics, Bosnjak – Nagy P., Iszlai, Martínez, Batarelo(T. Wils, 57.) – Ugrai(Gosztonyi, 77.), Medgyes(Németh M., 66.)

Vezetőedző: Mészöly Géza

Játékvezetők: Solymosi Péter – dr. Varga Zsolt, Márkus Tamás