Pjunik – FK Vardar | 1:0 (vége) | | | Ventspils – Luftëtari | 5:0 (vége) | | | FC Chikhura Sachkhere – Beitar Jeruzsálem | 0:0 (vége) |
NK Rudar Velenje – Tre Fiori | 7:0 (vége) | | | Partizani Tirana – Maribor | 0:1 (vége) | | | KuPS – FC København | 0:1 (vége) |
Levadia – Dundalk FC | 0:1 (vége) | | | Riteriai – Pavlodar | 0:0 (vége) | | | Narva – Željezničar Sarajevo | 0:2 (vége) |
Balzan – Keşla FK | 4:1 (vége) | | | Lahti – FH Hafnarfjördur | 0:3 (vége) | | | Gabala – Niederkorn | 0:2 (vége) |
Tampereen Ilves – Slavia Sofia | 0:1 (vége) | | | FK Liepāja – Häcken | 0:3 (vége) | | | Milsami – SBA | 2:4 (vége) |
Ferencvárosi Torna Club – Maccabi Tel Aviv F.C. | 1:1 (vége) | | | Anorthosis – KF Laçi | 2:1 (vége) | | | Stumbras – Apollon Limassol | 1:0 (vége) |
Neftchi – Újpest FC | 3:1 (vége) | | | Derry City – Dinamo Minszk | 0:2 (vége) | | | Connah's Quay – Soligorsk | 1:3 (vége) |
CS Petrocub – NK Osijek | 1:1 (vége) | | | PFC CSKA Sofia – Riga FC | 1:0 (vége) | | | Široki Brijeg – NK Domžale | 2:2 (vége) |
Racing FC – Constanta | 0:2 (vége) | | | B36 Tórshavn – Titograd Podgorica | 0:0 (vége) | | | Zabrze – Zaria Balti | 1:0 (vége) |
Engordany – FK Kairat Almaty | 0:3 (vége) | | | ÍBV Vestmannaeyjar – Sarpsborg | 0:4 (vége) | | | Shamrock – AIK Fotboll | 0:1 (vége) |
FK Rudar – Partizan Bělehrad | 0:3 (vége) | | | FK Budućnost Podgorica – Trenčín | 0:2 (vége) | | | Rangers – Shkupi | 2:0 (vége) |
Spartak Subotica – Coleraine | 1:1 (vége) | | | Cliftonville FC – FC Nordsjælland | 0:1 (vége) | | | Lech Poznań – Gandzasar | 2:0 (vége) |
Hibernian – Runavík | 6:1 (vége) | | | FK DAC 1904 – Dinamo Tbilisi | 1:1 (vége) | | | Niš – Gżira | 4:0 (vége) |
UMF Stjarnan – Kalju | 3:0 (vége) |
vége
FC Stumbras
1:0
(0:0)
Apollon Limassol
90+3
|
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Polizzi (Apollon Limassol).
|
|
79
|
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Sachetti (Apollon Limassol).
|
|
53
|
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Galkevicius (FC Stumbras).
|
|
50
|
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Schembri (Apollon Limassol).
|
Gólok:
90. Matcharashvili
Labdabirtoklás: 68 % : 32 %.
Kaput eltaláló lövés: 4:5. Kaput el nem találó lövés: 4:4. Szögletek: 0:4. Lesek: 3:1. Szabálytalanságok: 18:14.
Játékvezetők: Vadačkoria – Mentešašvili, Čigogidze
Nézőszám:
Lapok: 53. Galkevicius (SUA) – 50. Schembri (APN), 79. Sachetti (APN), 90+3. Polizzi (APN)
kimaradt büntető:
Labdabirtoklás: 68 % : 32 %.
Kaput eltaláló lövés: 4:5. Kaput el nem találó lövés: 4:4. Szögletek: 0:4. Lesek: 3:1. Szabálytalanságok: 18:14.
FC Stumbras:
Josviaki – Čerkauskas, Sadauskas (C), Almeida, Nazare – Cá, Bissi, Villela – Marcos, Galkevičius – Bouchareb.
Cserék: Kvedaras – Armalas, Matčarašvili, Al-Jassasi, Liu, Antanavičius, Alseny.
Trenér:
Apollon Limassol: Bruno Vale – João Pedro, Kyriakou, Yuste, Vasiliou (C) – Marković, Sachetti – Bru – Sardinero, Papoulis, Schembri.
Cserék: Kissas – Karo, Roberge, Špoljarić, Stylianou, Pittas, Polizzi.
Trenér:
Cserék: Kvedaras – Armalas, Matčarašvili, Al-Jassasi, Liu, Antanavičius, Alseny.
Trenér:
Apollon Limassol: Bruno Vale – João Pedro, Kyriakou, Yuste, Vasiliou (C) – Marković, Sachetti – Bru – Sardinero, Papoulis, Schembri.
Cserék: Kissas – Karo, Roberge, Špoljarić, Stylianou, Pittas, Polizzi.
Trenér:
Játékvezetők: Vadačkoria – Mentešašvili, Čigogidze
Nézőszám:
csütörtök 19.07.2018
Apollon Limassol - Stumbras 2:0
Kaput eltaláló lövés: 8:1. Kaput el nem találó lövés: 7:2. Szögletek: 7:0. Lesek: 3:0. Szabálytalanságok: 5:14.
Apollon Limassol - Stumbras 2:0
Gólok: 7. Yuste, 62. Yuste
Lapok: 18. Papoulis (APN) – 20. Cá (SUA), 21. Boučareb (SUA), 31. Matčarašvili (SUA), 38. Čerkauskas (SUA)
Labdabirtoklás: 70 % : 30 %.Kaput eltaláló lövés: 8:1. Kaput el nem találó lövés: 7:2. Szögletek: 7:0. Lesek: 3:0. Szabálytalanságok: 5:14.