9:10
(4:2;2:3;3:2;0:3)
> >
Igazán fordulatos, jó mérkőzést láthatott a nagyszámú publikum a mai összecsapáson. A harmadik negyed közepén már szinte győztesnek lehetett hinni a Vasas gárdáját, ám a Szeged feltámadt poraiból és 9:5 után egy 5-0-ás rohamot indítva végül megfordította a találkozót és egy góllal megnyerte!
Nagy Viktor a meccs első felében nem védett jól, ám végül az ő védései is kellettek a győzelemhez, a túloldalon Barabás is remek védéseket mutatott be, de ez végül kevésnek bizonyult. Az utolsó tíz percben képtelen volt a hálóba találni a Vasas, pedig előtte kilencszer is mattolták Nagy Viktort.
Ezzel a Szeged közelebb lopódzott az Eger csapatához a tabellán, bár marad harmadik, a Vasas pedig marad ötödik.
A végeredmény:
Vasas – Szeged: 9:10!
----
5:6
(1:2; 3:1; 0:1; 1:2)
> >
Vége a mérkőzésnek. Meglepetésre a vendég Ferencváros diadalmaskodott a mai találkozón. Összességében egy döntetlen szagú összecsapáson a jobb helyzetkihasználás döntött. Várjuk Önöket a monitorok elé a rájátszás mérkőzésein is. Köszönjük megtisztelő figyelmüket! A viszont látásra!