10:5
(4:3, 2:0, 3:0, 1:2)
> >
32:00  Vége a mérkőzésnek!
Nagyon sokba került a két negyeden át tartó góltalanság a németnek, így az EB első mérkőzését könnyedén nyerte meg Horvátország esélyeshez méltóan. 13:00-tól jön a folytatás Románia és Grúzia párharcával.
11:6
(3:4, 3:1, 2:0, 3:1)
> >
Jól kezdték a mérkőzést a grúzok, az első negyed végén még vezettek is, de aztán a románok fokozatosan felőrölték őket. A papírforma nem borult, a végeredmény így sima román sikert lett.
5:16
(1:4,1:3, 0:3, 3:6.)
> >
A végére jó meccs lett, mert a szerbek visszább vettek a kemény védekezésükből. Várható volt, hogy ez lesz a meccs kimenetele, de talán ilyen különbségre nem lehetett számítani, nem azért mert nincs ilyen különbség a két gárda között, csak ekkora erőkifejtésre nem volt valószínű a kék sapkások részéről.
A mérkőzés legeredményesebbe Slobodan Nikic lett négy góllal. A túloldalt Michael Bodegas és Alexadre Camarasa két-két találattal.
Hamarosan következik a következő találkozónk, kövessék azt is.
Én köszönöm a figyelmet, további kellemes napot kívánok!
11:6
(1:1, 4:1, 3:2, 3:2)
> >
2-2-ig teljesen együtt maradt a két válogatott, ám a montenegrói védekezésváltás a szoros emberfogásra teljesen megoldhatatlan feladat elé állította a görög válogatottat.
A második negyedben eldöntötte a csatát Montenegró, de a következő két játékrészt is 1-1 góllal megnyerték.

Ezzel Montenegró tehát győzelemmel kezdi az Európa Bajnokságot, Görögország az esélyeknek megfelelően alulmaradt az első meccsen.
Tartsanak velünk a többi összecsapáson is, mindet élőben közvetítjük itt, az onlajnok.com-on. Az olasz-orosz összecsapással folytatjuk majd 7 órakor, kollégám is várja megtisztelő figyelmüket!

Montenegró – Görögország: 11:6!
----
13:6
(3:1, 4:3, 4:1, 2:1.)
> >
Ezt a negyedet is megnyerte Olaszország, valamint a találkozót is. Nem kellett túlzottan megerőltetniük magukat, mert az oroszok csak távoli lövésből voltak képesek igazi veszélyhelyzetet kialakítani.

A mérkőzés legeredményesebbe Alex Giorgetti lett, az oroszok részéről pedig két-két góllal Konstantin Stepanyuk, illetve Roman Shepelev lettek.

Az első napból már csak a Magyarország-Spanyolország forduló rangadó maradt vissza. Tartsanak velünk továbbra.

Én köszönöm a figyelmüket, további kellemes estét kívánok.
9:12
(2:2; 2:4; 2:3; 3:3)
> >
Jó egyéni teljesítmények, magabiztosság, jó kapus, szép játék, nagyon jó hangulat! Ezek voltak a mieink "trükkjei" a győzelemre! A spanyolok meccs közben feljöttek, nem rossz csapat, de ma a magyarok ellen kevés volt, amit nyújtottak! Holnap jöhetnek nekünk a franciák!