32:27
(16:15)
> >
A Tatabánya végig vezetve nyerte meg a mérkőzést, ám nagyarányú győzelmet nem tudott aratni köszönhetően az Orosháza jó védekezésének. A meccs nagy részében kiegyenlített küzdelem zajlott a pályán, de a rutinos Tatabánya így is végig vezetve tudta az irányítást a kezében tartani. Köszönjük figyelmüket!
21:27
(10:17)
> >
Sajnálhatja a Budapest-MTK a mérkőzés első tíz percét. A 0:6 után a hazaik rendezték a sorokat, védekezésük is kezdett összeállni, de ezt a hátrányt már nem tudták ledolgozni, egész mérkőzésen futottak az eredmény után. A Fehérvárnál Kiss Évát a kapuban, illetve Tilingert kell megdicsérnünk, aki ma igazi vezéregyénisége volt a vendégeknek. A hazaiaknál Barczit és Fundákot emelhetjük ki, aki játékukkal kiemelkedtek a csapatból.
Négy forduló után a Budapest-MTK maradt nulla ponttal, de nagyon hosszú a bajnokság, bőven van még idejük javulni. Köszönöm megtisztelő figyelmüket.
15:30
(7:15)
> >
A mérkőzésen a Győr megmutatta, miért is Európa legjobb csapata. Lényegében 10 perc alatt 5 gólt tett a két csapat közé, amit a mérkőzés hátralevő részében a kulcsjátékosok pihentetésével is növelni tudtak. A győztes kiléte nem volt kérdés, a hazaiak így négy forduló után is pont nélkül állnak. A Győr a hétvégén az MTK-t fogadja, míg a Békéscsaba Siófokon lép pályára.
26:31
(12:13)
> >
A találkozót talán megérdemelten nyerte meg a vendég csapat, de nem ekkora előnnyel. Ugyan nem tisztem eldönteni egy játékvezető jól fújja-e a meccset, de a mai mérkőzésen sok olyan kétes ítélet történt, ami inkább csak a hazaiakat érintette.
Ha pedig innen nézzük és szorosabb a végjáték bármi történhetett volna. Mindenesetre jó összecsapás volt és a szurkolók is sokáig izgulhattak.