32:24
(13:13)
> >
A Cegléd az 50. percig partnere volt a Fürednek . Erőnlétileg azonban a balatoni gárda jobban bírta a mérkőzés végét.Ezenkívül a győzelmét a feljavuló védekezésének és Székely bravúrjainak is köszönhette.
23:22
(10:11)
> >
Remek hangulatú összecsapáson főként Vitáris Norbert hatalmas bravúrjainak köszönhetően a Vác legyőzte egy góllal a jóval esélyesebb Gyöngyös együttesét 23-22 arányban! A kettős emberfogással nem nagyon tudtak mit kezdeni a váciak, de végül sikerült kétszer lyukat találni és betalálni.
A Gyöngyös nem fogott ki ma igazán jó napot, a válogatott Szalafainak például kifejezetten nem ment.
Győzött tehát a Vác, köszönöm a figyelmet!
----
25:36
(12:20)
> >
Az elején ráijesztett a Debrecen a bajnoki ezüstérmesre, 5-0-ra vezettek hét perc elteltével. Ezután azonban a Fradi összekapta magát, gyorsan egyenlített, majd konstans jó játékkal a félidőre nyolc gólt tett a két csapat közé. A második félidő ezek után már csak formalitás volt, beállt a 9-10-11 gólos különbség és mind Elek Gábor, mind Varga József sokat forgatta a csapatát ebben a játékrészben. A Loki a második félidőben már partiban ellenfelével, de az FTC sima győzelme ekkor már nem volt kétséges. Ezzel a DVSC maradt 17 pontos és nyolcadik, a Ferencváros pedig második és 36 egységük van. Köszönjük a figyelmüket, reméljük, jól szórakoztak. A viszontátásra!