Fehérvár KC: Tilinger 8(4), Herr 5(2), Mayer 4, Benzal 3, Azari 2, Siti 2, Vaszari 1, Emberovics 1

Team Esbjerg: Ahlm 7(1), Kviesgaard 6, Forslund 4, Polman 3, Madsen 3, Seest 2, Grigel 2

Kiállítások: 8 illetve 4 perc
35:23
(20:11)
> >
Meggyőző különbséggel nyerte a mérkőzést a Veszprém. A Gyöngyös játékában sok volt a hiba, sok gólt kaptak kontrákból. Egy percig sem forgott veszélyben a Veszprém győzelme, a Gyöngyös ma nem tudott meglepetést okozni.

A Veszprém ezzel a döntőbe jutott, a Gyöngyös holnap a bronzéremért játszhat!
23:32
(11:15)
> >
A Szeged kilenc góllal legyőzte a tatabányát. a mérkőzést jól kezdték a tatabányaiak, de a Szeged a félidőig négy gólos előny harcolt ki. A második játékrészben a szegediek remekül védekeztek és kontrákból voltak eredményesek. a tatabányaiak nem tudtak visszazárkózni, így könnyen nyert a Szeged a második félidő alapján.
A Szeged jutott a Magyar Kupa döntőjébe a Tatabánya pedig az bronzéremért játszhat.
24:24
(12:9)
> >
A legvégén még az egy pontnak is örülnie kell a Vácnak, teljesen megálltak támadásban a mérkőzés vége felé. Szinte pontosan ugyanúgy zajlott a mérkőzés, mint a márciusi. Gyakorlatilag végig vezette a Vác a meccset, a végén azonban egyenlített a Csaba, sőt, kis híján a győzelmet is megszerezte az utolsó másodpercben.
Nagyon mély gödörben a Vác továbbra is. Nagyon jó meccset vívtak a felek, a végén adódott néhány vitatható bírói ítélet a hazaiak kárára, de a Vác igazából magának tette nehézzé a meccset, hogy képtelen volt megtartani az öt gólos előnyét.
A Békéscsaba ezzel bravúrpontot szerzett idegenben és jó helyzetbe került a rájátszás végeredményét illetően, a Vác vesszőfutása pedig továbbra is tart, bár most legalább egy pontot szereztek.
A végeredmény tehát Vác – Békéscsaba: 24-24!
----
39:24
(21:13)
> >
Az első félidei 21:13 után a másodikban is 18:11-es veszprémi siker lett. Védőmunkájuk kiemelkedő volt .Míg a veszprémi gárdából 5 ember is vitte a hátán a csapatot,addig az Eger csapatában mindössze -a már említett Sári Barbara és Petrovics Gerda – játéka emelkedett ki. Összességében a 15 gólos különbség,hűen tükrözte a két csapat közti reális különbséget.