25:26
(11:12)
> >
Sokadik vereségét gyűjti be a Váci KSE csapata ugyanúgy, hogy nem tudja megtartani több gólos vezetését. A végén ugyan nagyot hajráztak, de ez csak az egy gólos vereséghez volt elegendő.
A Cegléd remekül használta ki a Vác második félidei, nagyjából 5-8 perces rövidzárlatát, amikor megfordították a meccset és több góllal elhúztak, végül ebből élt meg a mérkőzés végéig a Cegléd csapata. Változatos támadások, nagy harc jellemezte az összecsapást, amit végül megérdemelten nyertek a vendégek.
Váci KSE – Ceglédi KKSE: 25-26!
----
28:30
(17:15)
> >
Izgalmas meccs volt, ahogy ezt lehetett sejteni előre, végül az a csapat nyert, amelyiknek jobban kellett a győzelem, de ehhez kellett a győriek sok hibája a hajrában, és az egy kicsit indiszponáltan bíráskodó játékvezetői kettős.
26:27
(12:9)
> >
Óriási parázs hangulatú mérkőzés végén büntetőkkel nyert ismét az Érd. Ezzel megszerezve a 3 helyet.

A második félidőben ismét küzdelmes mérkőzést láthattunk,de voltak csúnya pontjai is a találkozónak,melyek talán akár meg se történhettek volna.
Két óriási mérkőzést közvetíthettünk,reméljük élvezték és velünk tartanak legközelebb is.