22:33
(9:15)
> >
A végeredmény alapján kevesek gondolnák, hogy a 23. percben még 8:8 volt a találkozó állása. A franciák ezután megrázták magukat és fokozatosan léptek el a japán együttestől. Győzelmük még ilyen arányban is megérdemelt.
A 2000 fő befogadására alkalmas kaproncai csarnokba mintegy 90 néző látogatott ki.

Maradjanak velünk, nemsokára kezdődik Kongói Demokratikus Köztársaság – Magyarország összecsapás!
9:35
(6:13)
> >
A második félidőben még nagyobb fölénybe került a magyar válogatott, ebben nagy szerepet játszott, hogy Hajdu János a szünetben sort cserélt.

Nemzeti együttesünk a második felvonásban közel tizenhat és fél percen keresztül még gólt sem kapott az afrikai csapattól, amely ugyan erőlködött, de nem tudta megnehezíteni a mieink dolgát. Válogatottunk a második harminc percet 22-3-ra, a mérkőzést végül 35-9-re nyerte, így két fordulót követően hibátlan mérleggel, négy ponttal áll a "C"-jelű kvartettben.

A magyar csapat a hétfői szünnap után kedden 16:00 órától Portugália ellen folytatja szereplését a horvátországi világbajnokságon.

Köszönjük megtisztelő figyelmüket!
22:19
(14:9)
> >
Portugália az összecsapás nagy részén sokkal jobban játszott, mint Svédország, de a végén mégis bajba kerülhettek volna, mert a svédek jobban bírták talán erővel, a hat gólos előny többször is kettőre olvadhatott volna, de Isabel Gois a kapuban ma szenzációs volt és a portugál kapus hatalmas és fontos bravúrjainak is köszönhetően végül három gól megmaradt az előnyből.

Az utolsó tíz percben csak egyetlen gólt lőttek a portugálok, míg a svédek ötöt, ez azért mutatja a svédek remek felzárkózását. Végül azonban Portugália behúzta a győzelmet, de kicsit izgulnia kellett. Monica Soares is remek napot fogott ki, folyamatosan veszélyt teremtett, őt biztosan fogjuk komoly csapatban látni hamarosan.

Portugália – Svédország: 22-19!