24:26
(14:13)
> >
Meglepetésre a Futura Roma kétgólos győzelmet aratott az MTK-Budapest csapata ellen.
Az olaszok jól kezdték a mérkőzést, végig szívósan és dinamikusan kézilabdáztak, míg a kék-fehérek játékából ma hiányzott a lendület.
A sok hiba ellenére az MTK-Budapest fordulhatott egygólos előnnyel a második játékrészre. A szünet után a magyarok kezdtek jobban, pillanatokon belül háromra duzzadt az előnyük. Ekkor úgy tűnt, hogy kék-fehér szempontból sima lesz a találkozó, csak éppen az olaszok gondolták másképp.
Egy pillanatig sem adták fel, és az utolsó tíz percben már náluk volt az előny. A magyar csapaton igazából az időkérés sem segített, a Futura Roma pedig a vezetést már nem engedte ki a kezéből.
Köszönöm a figyelmet.
31:26
(18:11)
> >
Megszerezte újabb győzelmét a Veszprém, összességében a tizenkét meccsük mindegyikét megnyerték a SEHA-Ligában. Nem volt egy súlycsoportban a két együttes, ez jól látható volt a meccs egyes szakaszaiban, különösen a záró tíz percben.

26-16-nál tíz gól volt közte, az azt követő időszakot a Vojvodina nyerte 10:5 arányban. Ez sem okozott azonban gondot az utolsó percekben teljesen leeresztő hazaiaknak. Alilovic hozott egy jó átlagot a kapuban, elől Ruesga, Lékai és Nilsson volt elemében, Iváncsiknak is akadtak fontos góljai. A vendégeknél Datukashvili, Zivkovic és Elezovic termelt átlagon felül. Összességében a veszprémi győzelem teljesen megérdemelt, az "év végi forma" azonban kiütközött már a magyar csapaton.

MKB-MVM Veszprém – Vojvodina: 31-26!
----
24:29
(12:15)
> >
A Dunaújváros feljavult játékkal tud nyerni a Debrecen ellen 5 góllal. A Debrecen nehézkesen játszott, sok helyzetet kihagyott, van hova javulniuk holnapra!
A csoportot a Mihalovce vezeti 2 ponttal és +7 góllal, 2. a Dunaújváros 2 ponttal és +5 góllal, 3. a házigazda Debrecen -5 góllal és 0 ponttal, míg negyedik a lengyel Olimpija 0 ponttal és -7 góllal!
Köszönöm a figyelmet, tartsanak velünk holnap is a TVP Kupán!