33:28
(16:14)
> >
Elsőként a Barcelona jut be a kézilabda Bajnokok Ligája döntőbe, ahol reményeink szerint majd az MKB-MVM Veszprém gárdájával mérheti össze a tudását a gránátvörös-kék csapat.

A második félidő elején elhúztak a spanyolok öt góllal, majd jött a rövidzárlat, kiegyenlítettek a lengyelek, ám a cserekapus, Saric döntetlen állásnál öt másodpercen belül két ziccert is fogott, és a továbbiakban is remekül védett! Elől Karabatic és Lazarov szállította a gólokat, míg a Bielecki vezette Kielce szépen lassan elfáradt, a végére így kialakult az öt gólos Barcelona győzelem!
27:31
(13:13)
> >
Ezt senki nem hitte volna, csak a legvérmesebb veszprémiek, az MKB-MVM Veszprém szinte végig vezetve megverte a Kiel csapatát az elődöntőben és bejut a Bajnokok Ligája döntőjébe!!

Óriási csatát hozott a mérkőzés, hattal elment a Veszprém, de akkor megtorpantunk és nagyon gyorsan felzárkózott két gólra a német együttes. Sikerült azonban továbblendülni, ismét több gólos vezetésre tettünk szert 3-4 találat volt a fórunk a hajrába fordulva. A németeknek hazai pályán nem sikerült bejutniuk a döntőbe, ellenben a Veszprémnek, akik életük első Final 4 döntőjét játszhatják és 13 év elteltével kerültek ismét BL döntőbe, amikor is a Magdeburg ellen játszhattak a fináléban.

Az idény nagy részében Mikler volt a nyerő ember a kapuban, most azonban a kapuscserét követően Alilovic egészen elképesztő bravúrokat mutatott be, 15 védésnél állt meg végül és döntő érdemeket szerzett abban, hogy holnap a Veszprém a döntőben játszhat a Barcelona ellen. Gólszerzésben Nagy László, Iváncsik és Ilic termelt a legjobban, a védekezésünk is nagyrészt remekül működött a 15. perctől kezdve.

A németektől Palicka mellett Palmarsson emelhető ki, aki jövőre már a Veszprém csapatát erősíti. Döntőben tehát a Veszprém, holnap 18 órától a finálét is élőben közvetítjük, tartsanak velünk akkor is! Gratulálunk a Veszprémnek a döntőbe jutáshoz, mindent bele holnap is!