25:28
(16:13)
> >
Fáradtan kezdte a második félidőt a Mosonmagyaróvári KCSE. A 10 perces gólképtelenség miatt a 3 gólos vezetésből hamar 3 gólos hátrány kerekedett amely kitartott a mérkőzés végégig. Bár az óváriak az első 10 perc után valamelyest magukra találtak, fordítani már nem tudtak így a Dunaújvárosi KKA hagyhatta el győztesen a pályát.
Szepesi számos góllal mutatkozott be a hazai közönség előtt azonban ez sem volt elég a győzelemhez..

Köszönöm a megtisztelő figyelmet. Tartsanak legközelebb is velünk, szeptember 18-án amikor a mosonmagyaróváriak a Siófokot látják vendégül.
21:37
(10:18)
> >
20:25
(8:14)
> >
Kiegyenlítetten kezdődött a mérkőzés, hiszen 16 perc játék után 4-4 volt az állás. Utána a Békéscsaba elkezdett rengeteget hibázni, amit az Érdiek könnyedén kihasználtak. A félidőben már 6 gól volt a két csapat között, de az 51. percben még 9-el is vezetett a vendégcsapat. A hazaiak már csak kozmetikázni tudták a különbséget, a végeredmény így lett 20-25. Az Érd könnyedén gyűjtötte be a 2 pontot, a Békéscsaba ma nem volt ellenfél számukra.