20:33
(14:14)
> >
Abszolút kétarcú mérkőzést játszott ma az Ipress Center Vác együttese és ez igaz a győriekre is. Az első félidőben rendkívül izgalmas 30 percet láthattunk, többnyire váci vezetéssel, időnként három találattal is. Csak a végén tudott egyenlíteni az ETO. A Vác szebbnél szebb támadásokat vezetett (ahogy a Győr is), többször volt szükség Bíró és Kiss Éva bravúrjaira is, mindketten remek 30 percet produkáltak.

A második játékrészre sebességet váltott a Győr és állva hagyta már az első percekben is a hazai együttest. Gyorsan 5-6 gólos vezetésre tettek szert, ami ahogy telt az idő folyamatosan egyre hízott, már a tízet is átlépték. Semmi de semmi nem sikerült a váciaknak, ellenben a túloldalon minden bejött. A különbség túlzottnak mondható a mérkőzés összképét tekintve, de a második félidőt látva reális. A hazai szurkolók is nagy tapsban részesítik csapatukat, ahogy ezt teszik a győriek is, jogosan.

Végül 13 gólos vendég győzelem született, de az első félidő megmutatta, hogy nem győzni fognak járni a csapatok a váci arénába. Az ETO a második félidőben már BL szinten játszott (6:19 a részeredmény sok cserével is!!), reméljük, ezt tartani tudják a nemzetközi kupában is. A Vácnak nem a Győrt kell elkapnia, javítási lehetőség máris vasárnap a Dunaújváros ellen. Izgalmas derbi lehet.

Vác – Győri Audi ETO: 20-33!