61:86
(23:27, 27:55, 54:67)
> >
A mérkőzésnek vége nyert a KTE csapata, az eredmény 61:86

A vendégek irányították a mérkőzést, azonban a MAFC szépen harcolt, hogy közelebbi végeredményt hozzanak ki. De ez sajnos nem sikerült. Sok volt a pontatlan labda, valamint hazai oldalon elég sok dobás maradt ki. A hazai csapatot az is megviselte, hogy két kulcs emberük ki esett, miszerint TOUTZIARAKIS STAVROS válla megsérült, valamint HUNTER NEIKO is kénytelen volt kiszállni a küzdelemből.

Hazai oldalon szépen teljesített MISEK LEVENTE (17), valamint LAKOSA ZSOLT (14) ponttal.

A vendégeknél kimagasló teljesítményt nyújtott BAROVIC FILIP (17), RAKIC MILJAN (15), valamint KINNEY JAMES és IVOSEV TOMISLAV (13-13) ponttal.

Gratulálunk a győztes csapatnak, valamint a MAFC-nak is a küzdelemhez.

83:106
(18:25, 39:50, 58:86)
> >
106-83 a mérkőzés vége a paksiak javára.

Nagy meglepetés lett volna, ha ma a szegediek győznek. Kissé idegesen kezdtek a paksiak, de fokozatosan vették át az irányítást a hazaiak fölött. A harmadik negyed végén már nem lehetett kérdés, hogy az Atomerőmű győzelmével ér véget a mérkőzés.

A szegedi csapat jól küzdött, de a paksiak idegenlégiósai túl nagy falatnak bizonyultak. Ettől a mérkőzéstől függetlenül a Szegednek nem romlottak az esélyei a rájátszást illetően, a paksiak pedig tovább robognak az alapszakasz első helye felé.