65:58
(23:14, 40:25, 49:41)
> >
A mérkőzés elején jelentős előnybe került a PINKK, a félidőben úgy tűnt, hogy már megszorítani sem tudja őket a Győr, de Vajda remeklésének köszönhetően ez is sikerült, igaz hogy öt pontnál közelebb végül nem tudtak kerülni a győri lányok a harmadik helyet megérdemelten begyűjtő PINKK-Pécsi 424 csapatához.
87:58
(27:21, 51:36, 66:50)
> >
A Sopron hatodszor kupagyőztes, a három nap és a mai mérkőzés alapján is teljesen megérdemelten szerezték meg a végső győzelmet. A DVTK nem tudta megismételni a negyeddöntőben és az elődöntőben mutatott produkcióját, igazán nem tudták megnehezíteni a soproniak dolgát.

Köszönjük, hogy végigkísérték a háromnapos kupadöntőt velünk!
90:93
(24:21, 48:41, 66:66)
> >
A végét ezúttal sem bírta az Alba, az idegek harcát az okosabban játszó Szedeák nyeri. A fehérváriak nem tudták tartani első félidei teljesítményét, a végletekig kiélezett találkozón Ciric és Jereminov büntetői döntöttek, a végén Mitchell nem tudta bedobni a triplát, ezzel tovább nő a két csapat közti különbség a középház tabelláján. Ezzel nehéz helyzetbe kerül az Alba, a Szeged pedig a legjobbkor szerez győzelmet a fehérváriak ellen. A középszakasz első fordulójában tehát TLI-Alba Fehérvár – Naturtex-SZTE-Szedeák 90:93!
71:79
(19:19, 32:33, 55:58)
> >
A Kecskemét végig vezetve a mérkőzést megszerzi első győzelmét a középszakaszban, a Sopron pedig folytatja a vereség sorozatát.