Manchester City – Manchester United 2:3 (vége) | Everton FC – Tottenham Hotspur 2:1 (vége) | West Ham United – Liverpool F.C. 2:3 (vége)
Everton FC
2:1 (0:0)
Tottenham Hotspur
vasárnap 09.12.2012, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Barclays Premier League

Mérkőzés vége. Óriási végjáték után tudott fordítani az Everton. A hosszabbításban sikerült gyakorlatilag megfordítania a meccset, így megtartva hazai veretlenségét. A vendégeknek pedig nagyon fájhat ez a vereség, hiszen zsinórban 3 győzelem után így szakad meg a nyerő szériájuk. Nagyon jó végjáték után végülis talán mondhatjuk, hogy megérdemelten nyert a hazai csapat, ha a meccs egészét nézzük. (17:54:19)

93
    Jelavic kapott sárgát a gólöröme miatt.

95
    Lloris szerezte meg a labdát egy hazai indítás után.

94
    A gólszerző le is jött egyből, helyére érkezett Heitinga.

92
    Az Everton gólt szerzett!
    Egy rossz ollózó kísérlet Velliostól, így a labda továbbszállt JELAVIC elé, aki 8 méterről ellőtte Lloris mellett a labdát. Fordít az Everton 3 perc alatt!

91
    4 perc a ráadás.

90
    Coleman beadása után érkezett futtából COLEMAN, akinek az erős fejesét nem tudta védeni Lloris. Egyenlít a hazai csapat!

88
    A Tottenham kapuja most kicsit felszabadult, ők adogatnak illetve harcoltak ki egy bedobást.

87
    Nem tud az Everton helyzetekig eljutni, csak meddő fölényben van.

86
    Defoe helyére érkezett Falque.

85
    Sigurdsson lőtt 20-ról, de a felső lécen csattant a lövés. Nagyon szép lövés volt!

84
    Hazai les.

83
    Lloris játszadozik a labdával, kicsit húzva az időt ezzel.

81
    Osman helyére érkezett Vellios a hazai csapatnál.

80
    Beszorul a Tottenham, nagyon nyom a hazai csapat.

79
    Coleman cselezgetett, de szerelték a védők.

77
    Dembelé ment le helyére pedig Sigurdsson érkezett.

76
    A Tottenham gólt szerzett!
    DEMPSEY megpattanó lövése becsapja Howardot, aki fölött átszállt a labda. Vezet a Tottenham!