Szeversztal Cserepovec – Dinamo Riga 2:4 (vége) | HC Dinamo Minszk – HC Donbassz Donyeck 3:1 (vége)
HC Dinamo Minszk
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
HC Donbassz Donyeck
csütörtök 27.12.2012, 17:00 • Minszk-Arena, Minszk • KHL

Magabiztos, teljesen mértékben megérdemelt győzelmet aratott a Dinamo. A vendégcsapat már a második harmadban feladta a mérkőzést, szépítőgóljuk is csupán előnyben, egyéni akció révén született.
    A Dinamo Minszk e győzelemmel egy lépéssel közelebb került a rájátszáshoz, de a Donbassz Donyecknek sem kell aggódnia még emiatt. (19:04:39)

57:30
    Kaspar ellen elkövetett szabálytalanságért Niskala (Minszk) kapott 2 perces kisbüntetést