Metallurg Magnyitogorszk – Traktor Cseljabinszk 3:0 (vége) | CSZKA Moszkva – Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk 3:1 (vége) | Dinamo Moszkva – Torpedo Nyizsnyij Novgorod 3:1 (vége)
SZKA Szentpétervár – Lokomotiv Jaroslavl 4:0 (vége) | HC Slovan – Avtomobilist Jekatyerinburg 3:1 (vége)
CSZKA Moszkva
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk
péntek 04.01.2013, 14:00KHL

Ezzel a győzelemmel a CSKA megerősítette rájátszást érő helyét, a Nyeftyehimik pedig még bajba is kerülhet. Megérdemelt moszkvai győzelem született. (16:13:46)

60:00

59:34
    A CSZKA gólt szerzett!

A vendégeknek nem sikerült a 6 az 5 - re játék, üres kapus gólt kaptak! SERGEY SIROKOV nem kegyelmezett!
    Gólpassz: Radulov.

59:05
    1 perccel a vége előtt időt kér a vendég edző.

58:40
    Úgy néz ki megpróbálják a kapus nélküli játékot, Dalton le fog korcsolyázni.

58:00
    Próbálnak támadásokat indítani, de nem tudnak megragadni a támadó harmadban.

57:00
    4 perc van hátra, meglátjuk lehozzák - e a kapust a vendégek.

56:00
    Támadniuk kellene, de csak védekezéssel törődik a vendég együttes.

55:22
    Grigorenko is kisérletezik, lövése fölészáll.

54:30
    Denisov lő, Dalton véd.

53:10
    A vendégek minden gond nélkül kivédekezték, a CSKA most nem tudott megragadni a támadó harmadban.

51:10
    Lukjančikovot(NEF) állítják ki 2 percre.

50:00
    10 perc van hátra, csak egy gól a vendégek hátránya, de a kapura nem nagyon veszélyesek, így úgymond magabiztos a CSKA előnye.

48:40
    Krutov tette próbára Stanat, sok dolga volt ezzel a lövéssel, de végül sikerül hárítania.

47:30
    Kissé szaggatott a játék, nem tud fölényt kialakítani egyik csapat sem.

46:10
    Kiegészül a CSKA, megúszták a kettős hátrányt.

45:08
    Mamasev lövésébe Denisov önfeláldozóan vetődik bele.

44:10
    Kondraťjev(CSKA) a játék késleltetéséért megy le, a vendégek 5 a 3 ellenében kiegyenlíthetnek. Ennél nagyobb lehetőségük nem nagyon lesz.

43:20
    Grigorenko(CSKA) palánkra lökésért lett kiállítva, a vendégek megkapják az esélyt az egyenlítésre.

42:00
    A vendégektől ha jól láttam Polygalov próbálkozott lövéssel, Stana védett.

Gólok és gólpasszok: 9. Radulov (Rylov, Dacjuk), 23. Zubov (Perrson, Sirokov), 60. Sirokov (Radulov) - 15. Pestusko (Milovzorov)

CSZKA Moszkva: Staňa (Proskurjakov) - Rylov, Buravčikov, Denisov, Mäenpää, Sergejev, Kondraťjev, Marčenko - Dacjuk, Radulov A., Grabovskij - Zubov, Persson, Širokov - Kvaša, Žarkov, Radulov I. - Davis, Barbašev, Grigorenko - Prochorkin.
    Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk: Dalton (Sokolov) - Selujanov, Mamašev, Bělov, Blochin, Rozin, Grot, Lukjančikov - Netík, Koukal, Polygalov - Cibák, Pěstuško, Milovzorov, Chochyrjakov, Alševskij J., Alševskij S. - Galimov, Krutov, Komaristy - Zjazov.

Játékvezetők: Kadyrov, Nalivajko - Parfjonov, Lazarev