Getafe CF – Atlético Madrid 0:0 (vége) | Barcelona – Cordoba 5:0 (vége) | Real Betis – UD Las Palmas 1:0 (vége)
Getafe CF
0:0 (0:0)
Atlético Madrid
csütörtök 10.01.2013, 19:30 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Spanyol Kupa

Nagyon gyenge színvonalú meccs volt, gyakorlatilag helyzet nélkül ment le a mérkőzés. Összesítésben 3-0-lal az Atletico Madrid jutott tovább a negyeddöntőbe. (21:20:15)

92
    A két Rodriguez csapott össze, de a hazainak sikerült szerelnie szögletre.

92
    Courtoishoz került a labda.

91
    2 perc a ráadás.

90
    Gavilan beadását Courtois öklözte ki. Közben les volt, így szabadrúgás kifelé.

90
    Sarabia kapott szabadrúgást.

89
    Emre próbálta rácsavarni, de oldalháló.

88
    Raul Garcia lövésébe léptek bele, így szöglet.

88
    Manquillo beadása volt pocsék.

87
    Emre szöglete után Miguel Torres fejelte ki a labdát a mezőnybe.

85
    A játék irama eddig sem volt túl magas, de az utóbbi percekben már borzasztó. Mindenki a végét várja.

84
    Hazai beadást húz le Courtois.

83
    A beadás után könnyedén fejelték ki a vendég védők.

83
    Gavilan ellen szabálytalankodtak. Beadási lehetőség a hazaiak előtt.

82
    A Getafe játékosok birtokolják a labdát.

81
    A vendégek is kihasználják az utolsó cserelehetőségüket. Manquillo érkezik Juanfran helyére.