Getafe CF – Atlético Madrid 0:0 (vége) | Barcelona – Cordoba 5:0 (vége) | Real Betis – UD Las Palmas 1:0 (vége)
FC Barcelona
5:0 (3:0)
Cordoba CF
csütörtök 10.01.2013, 21:30 • Camp Nou, Barcelona • Spanyol Kupa

A mérkőzés képe alapján jogos eredmény született. Összesítésben 7-0-ra mentek tovább a katalánok a negyeddöntőbe. Továbbra is megállíthatatlanok a hazaiak és ez egyelőre 2013-ban sem változik. (23:20:46)

91
    Pedro próbált meg 11-est kiharcolni, de nem jött össze neki, a játék ment tovább.

91
    2 perc a ráadás.

90
    Hazai bedobás jöhet saját térfélről.

89
    Daniel Alves lőtt, de nagyon gyenge volt.

87
    A játék teljesen leült az utolsó percekre.

85
    A Barca gólt szerzett!
    A szöglet után Tello kapta a labdát a hosszún és lőtte kapura, amit védett Saizar, de a kipattanót pont ALEXISRE ütötte így róla pattant be a labda. 5-0 kiütés lett a vége.

84
    Alexis kapott nagy kiugratást majd megverte a védőjét és a kapust is, de Alexisnek már csak az üres kapuba kellett volna lőnie, de elcsúszott így visszaértek a védők és mentettek szögletre.

83
    A szöglet után közvetlenül nem lett veszély, de Thiago kapott labdát a 16-os szélénél és tekerte kapura, de egy kicsit célt tévesztett.

82
    Tello beadásába léptek bele, hazai szöglet.

81
    A Barca játékosok passzolgatnak, nem nagyon történik semmi a pályán.

79
    A szöglet után Pinto maradt lent a földön. Veszélyt nem jelentett a szöglet.

78
    Pedro lövése pattant meg újabb vendég szöglet.

77
    Leült a meccs eléggé az utóbbi percekben. A Barca átadja a kezdeményezést a vendégeknek.

76
    David Villa ugrott volna ki, de szép becsúszással szerelték a védők.

75
    Mascheránoval szemben elkövetett szabálytalanság miatt a szögletből nem lett semmi.

74
    Újabb vendég szöglet jöhet.

73
    Vendég szöglet után Rennella fejelt, de nem lett belőle veszély.

72
    Thiago gurította vissza Dos Santosnak, aki tüzelt 20-ról, de kicsivel célt tévesztett a lapos lövése.