Reading FC – West Bromwich Albion 3:2 (vége) | Everton FC – Swansea City 0:0 (vége) | Fulham FC – Wigan Athletic 1:1 (vége)
Norwich – Newcastle United 0:0 (vége) | Aston Villa FC – Southampton FC 0:1 (vége) | Sunderland AFC – West Ham United 3:0 (vége)
Stoke City – Chelsea F.C. 0:4 (vége)
Fulham FC
1:1 (1-0)
Wigan Athletic
szombat 12.01.2013, 16:00 • Craven Cottage, London • Barclays Premier League

A 97. percben Clattenburg véget vetett a mérkőzésnek, ezzel Fulham-Wigan 1-1.
    Nagyjából igazságos döntetlen, hiszen az első félidőben a Fulham tett többet a győzelemért és vezetett is, a második játékrészben azonban egyenlített a jobban játszó és akaró Wigan, nagyon fontos pontot szerezve ezzel a kiesés elleni harcban.
    Fulham-Wigan 1-1. (17:58:38)

96
    Ruiz lövését Figueroa az üres kapu közepén védi estében!!!! Óriási helyzet! 20 másodperccel később ismét ő vetődik bele egy lövésbe!!! A meccs hőse ezzel!

95
    53-47%-ra olvad a Fulham labdabirtoklási előnye.

94
    Utolsó perc, de valószínűleg még fog ráadni a sérülés miatt a mecscet egyébként jól vezető Clattenburg.

93
    Beausejour kétszer is középre tehette, de mindkétszer kifejelték, végül Boyce szabadít fel a Fulhamnek egy pocsék lövéssel.

92
    Most viszont kénytelen lesz cserélni, mert Ramis hordágyon hagyja el a pályát. Stam a helyén.

91
    4 perc a ráadás. Martíneznek nem ülnek olyan cseréi a padon, akiket jó szívvel bevetne, már a nevek alapján sem. Ezért még mindig csak egy cserénél járnak a vendégek.

90
    Baird középre ívelné, de a nézőteret találja el.

89
    Dejagah 25-27-ről lőtt, gyengén, mellé.

88
    Ruiz szöglete rövid lett, de visszafejelték el, a másodikat is kifejelték, harmadszorra a túloldalon ívelhettek, abból bedobás lett.

88
    Fulham-szöglet hosszú idő után!

87
    A Wolfsburgtól lenyúlt Dejagah jön Kacaniklic helyett.

87
    Jó egy percig volt a albda a Fulhamnél, Riether passzolta el a végén.

86
    De ez is veszélytelen.

85
    di Santo birkózza le Hughest, a lövést Schwarzer gyönyörű mozdulattal védi! Óriási helyzet, fütty is szólalt már. Szöglet!