HSC Csíkszereda – Nové Zámky 2:4 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 1:2 (vége)
HSC Csíkszereda
2:4 (1:0, 1:4, 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
vasárnap 20.01.2013, 16:00 • Csíkszereda • MOL Liga

A harmadik harmadban már nem született gól. Az Érsekújvár megszerezte a győzelmet és fontos három pontot könyvelhet el. (18:10:11)

Elkezdődött a harmadik harmad.

A második harmad nagy fordulatot hozott az eredményjelző táblán. Nové Zámky kétgólos vezetéssel várhatja a harmadik harmad kezdetét.

40:00

37:25
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    24 másodperccel a harmadik gól után TELUSKINS SERGEJ már kettőre növeli a vendégek előnyét. Gólpassz: Tarnóczy Imrich

37:01
    STEFANKA MIROSLAV góljával megszerezte ismét a vezetést a vendégcsapat. Gólpassz:Mamonovsz Vladimir

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 3. Novák, 30. Hurtaj (Novák, Mihály) - 22. Uhnák (Dobry), 25. Hrudik, 38. Stefanka (Mamonovs), 38. Teluskins (Tarnoczy)

HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj)- Mihály, Novák, Hurtaj, Papp, Góga- Flinta, Kmit, Becze, Nagy, Tranca- Molnár, Péter, Moldován, Kósa, Szocs- Bíro, Molnár, Bors
    HC MIKRON Nové Zámky: Krizan (Zíma) - Hrudik, Král, Stefanka M., Mikhailov, Mamonovs - Gábris, Sucharda, Ruzicka, Dobry, Uhnák - Joanidis, Teluskins, Klobúcnik, Stefanka, Barcák - Baron, Tarnoczy,

Játékvezetők: Lascar, Iliescu - Keresztes, Redai