Barisz Asztana – HC Slovan 2:4 (vége) | Jugra Hanti-Manszijszk – Lev 4:2 (vége) | Dinamo Moszkva – SZKA Szentpétervár 1:2 (vége)
Dinamo Moszkva
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
SZKA Szentpétervár
kedd 22.01.2013, 16:30 • Luzsnyiki, Moszkva • KHL

Hiába szépített a Dinamo az utolsó percben, nem sikerült kiharcolniuk a hosszabbítást, így az SKA revansot vett a szombati, szentpétervári fiaskóért.
    A mérkőzés hőse, a gólig és gólpasszig jutó Dmitry Kalinin volt.
    Ez a meccs gyengébb színvonalúra sikeredett, mint amilyen a négy nappal ezelőtti volt.
    Úgy látszik, a két mérkőzés alapján elmondható: a hazai pálya nem előny a csapatoknál, legalábbis egymás ellen.
    Nagy valószínűséggel a két együttes a rájátszás során is találkozik majd egymással. (18:52:15)

60:00

59:45
    Felszabadítanak a vendégek

59:17
    A Dinamo gólt szerzett!

Szépítenek a hazaiak! KONSTANTIN KASYYANCHUCK bal korcsolyával leveszi a pakkot majd estében beüti a korongot a kapuba! Fantasztikus találat!

57:52
    Ezhov ezúttal szerencsével, de újfent hárít!

57:30
    Kiütik a korongot a szentpéterváriak a harmadukból

56:50
    Kiegészülnek a vendégek, a kapus újra a pályán, így ismét 5 az 5 ellen a felek. Nem sikerült élni a 6 a 4 elleni szituációval a Dinamonak, pedig megvoltak a lehtőségeik

56:47
    Babenko próbálja meg bepaszírozni a korongot, Ezhov többször is a helyén van, kisebb dulakodás alakul ki

Tilos felszabadítás, vissza a Dinamo harmadába
    Gólok és gólpasszok: 60. Kasyanchuk (Kvapil, Granak) - 13. Makarov (Tikhonov, Kalinin), 36. Kalinin (Martensson)

Dinamo Moszkva: Yeryomenko - Granak, Gorokhov, Gorovikov, Mosalyov, Kvapil - Jalasvaara, Solovyov, Volkov, Pestunov, Petruzalek - Derlyuk, Vishnevsky, Soin, Babenko, Konkov - Mironov, Shafigulin, Kasyanchuk, Lukin
    SZKA Szentpétervár: Ezhov - Alexandrov, Dallman, Martensson, Prucha, Thoresen - Pervyshin, Kalinin, Tikhonov, Makarov, Ramstedt - Semenov, Chudinov, Kucheryavenko, Artyukhin, Klimenko - Berdyukov, Nepryayev, Fedorov, Burdasov

Játékvezetők: Gofman Roman, Belov Alexei - Shikhanov Roman, Mikhel Alexei