KHL
Traktor Cseljabinszk – Avtomobilist Jekatyerinburg 3:1 (vége) | Barisz Asztana – Dinamo Moszkva 4:2 (vége) | Jugra Hanti-Manszijszk – SZKA Szentpétervár 2:3 (vége)
Vityaz Csehov – HC Dinamo Minszk 2:4 (vége) | Atlant Mityiscsi – HK Szibir Novoszibirszk 2:3 (szétlövés után) | MHK Szpartak – HC Slovan 3:4 (hosszabbítás vége)
HC Donbassz Donyeck – CSZKA Moszkva 1:2 (szétlövés után) | Dinamo Riga – Lev 1:3 (vége)
Vityaz Csehov
2:4 (0:1, 0:2, 2:1)
HC Dinamo Minszk
szerda 13.02.2013, 16:30 • Jégkorong Center Vityaz • KHL

Későn ébredt a hazai csapat. Utóbb bebizonyosodott, hogy a három gól túl nagy különbségnek bizonyult, ezt már nem bírta ledolgozni az Atlant. A vendégek ma érett, okos, taktikus játékot mutattak be, aminek győzelem lett a gyümölcse.

Köszönöm a figyelmüket! (19:02:35)

60:00

59:56
    A Dinamo gólt szerzett!

TIM STAPLETON 4 másodperccel a záró harmad vége előtt üres kapuba juttatja a korongot, ezzel kialakítva a végeredményt.

A Vityaz gólt szerzett!

DINAR KHAFIZULLIN találatával tovább zárkózik a hazai együttes! Ezzel a góllal szorossá teszik a Csehov játékosai az összecsapást.

Gólpassz: Roman Kudinov

57:00
    Jól tartják az előnyüket a fehéroroszok.

56:30
    A Dinamo Minszk most már az idővel is játszik.

55:31
    Kiegészült a Vityaz Csehov.

54:00
    Felszabadítanak a hazaiak.

53:31
    Gillies (Vityaz) áll ki két percre durvaságért.

52:30
    Haugen kapusnak most állandóan résen kell lennie.

50:15
    Veszélyesen kombinálnak a hazaiak.

49:45
    Utolsó erőiket is mozgósítják az oroszok.

48:25
    Feldobta a gól a házigazdát, aktívabbak.

47:47

GEORGY BELOUSOV szépít, ezzel megragadja az utolsó lehetőséget! Lövése utat talál Haugen kapujába.

46:25
    Támadásban a Csehov, azonban hiányzik az átütőerő a játékából.

44:47
    Teljes létszámban a hazaiak.

43:45
    Hatékonyan védekezik a Csehov együttese.

42:47
    Busygin (Vityaz) korcsolyázik le két percre, mivel akadályozta a játékot.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 48. Belousov, 60. Khafizullin (Kudinov) - 6. Meleshko (Kulakov), 35. Laine (Hirschovits), 36. Mikhailov (Meleshko), 60. Stapleton

Vityaz Csehov: Lisutin (Saprykin) - Fahey, Khafizullin, Tatalin, Kudinov, Busygin, Malevich - Hennessy, Sergeyev, Gillies, Timkin, Belousov, Korolyuk, Chernov, Podzins, Badyukov, Tikhomirov, Khistyakov, Kulyomin
    HC Dinamo Minszk: Haugen (Shelepnyov) - Karalahti, Murphy, Krajicek, Denisov, Niskala, Nogakhyov, Chernook - Lopachuk, Mikhaylov, Kulakov, Drozd, Platt, Stapleton, Meleshko, Irgl, Hirschovits, Pavlovich, Kitarov, Laine

Játékvezetők: Naumov, Cherenkov - Maitak, Pronskikh