KHL
Traktor Cseljabinszk – Avtomobilist Jekatyerinburg 3:1 (vége) | Barisz Asztana – Dinamo Moszkva 4:2 (vége) | Jugra Hanti-Manszijszk – SZKA Szentpétervár 2:3 (vége)
Vityaz Csehov – HC Dinamo Minszk 2:4 (vége) | Atlant Mityiscsi – HK Szibir Novoszibirszk 2:3 (szétlövés után) | MHK Szpartak – HC Slovan 3:4 (hosszabbítás vége)
HC Donbassz Donyeck – CSZKA Moszkva 1:2 (szétlövés után) | Dinamo Riga – Lev 1:3 (vége)
szétlövés vége
Atlant Mityiscsi
2:3 (1:1, 0:1, 1:0)
HK Szibir Novoszibirszk
szerda 13.02.2013, 16:30 • Arena Mityiscsi • KHL

Egy rendkívül kiegyenlített és izgalmas mérkőzést követhettünk figyelemmel. Végig nyílt volt az összecsapás. A döntés a legvégén, a szétlövések után dőlt el. Ilyenkor nehéz igazságot tenni, mindkét csapat megérdemelte volna a győzelmet. (19:05:23)

65:00
    A Novosibirsk gólt szerzett!

JONAS ENLUND góljával megnyeri a mérkőzést a HK Szibir Novoszibirszk csapata!

Kezdődik SO.

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

64:30
    Vajon a hosszabbításban sem születik döntés?

62:30
    Egyelőre a hosszabbításban sem tud egyik csapat sem a másik fölé kerekedni.

59:16
    Kutuzov visszajött, így egyenlő létszámban a felek.

59:00
    Egy perc van hátra a záró harmadból.

58:30
    Jól tartja magát emberhátrányban a vendégcsapat.

57:16
    Kutuzov (Szibir) kap két percet. Bottal akasztott.

55:00
    5 perc a hátralevő idő és még mindig döntetlen az állás. Vajon látunk hosszabbítást?

53:30
    A kapuk felváltva forognak veszélyben.

52:00
    Izgalmas mérkőzés, fordulatokban gazadag.

50:42
    Klimenko újra a jégen, egyenlő létszámban a két csapat.

49:30
    Beszorul az Atlant Mityiscsi együttese.

48:42
    Klimenko (Atlant) két percet kap. Magas bottal játszott.

Gólok és gólpasszok: 11. Mayorov (Ozolins, Shevchenko), 43. Mikhnov (Yashin) - 15. Sannikov, 40. Kopeikin (Lekomtsev), 65. Enlund

Atlant Mityiscsi: Galimov (Volkov) - Batyrshin, Rukavyshnikov, Visnevsky, Ozolins, Kosmachyov, Petrov, Dyblenko - Glukhov, Kablukov, Koltsov - Klimenko, Engqvist, Mayorov - Mikhnov, Tochitsky, Krikunov - Ignatushkin, Shevchenko, Yashin - Shmelyov.
    HK Szibir Novoszibirszk: Glass (Gaiduchenko) – Alexeyev, Kutuzov, Zaitsev, Kulda, Ignatovich, Lekomtsev, Aksyonenko – Lehterä, Enlund, Romanov – Kopeikov, Drugov, Nikulin – Knyazev, Fyodorov, Krivonozhkin (C) – Sannikov, Gubin, Voroshilo.

Játékvezetők: Karabanov, Soin - Sivov, Shelyanin