Avangard Omszk – HK Szibir Novoszibirszk 5:0 (vége) | Metallurg Magnyitogorszk – Szalavat Julajev 3:4 (hosszabbítás vége) | Traktor Cseljabinszk – Barisz Asztana 3:4 (hosszabbítás vége)
AK Barsz Kazany – Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk 5:1 (vége) | Lokomotiv Jaroslavl – Szeversztal Cserepovec 2:1 (vége) | CSZKA Moszkva – Lev 3:2 (szétlövés után)
Dinamo Moszkva – HC Slovan 3:2 (hosszabbítás vége) | SZKA Szentpétervár – Atlant Mityiscsi 7:0 (vége)
Lokomotiv Jaroslavl
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Szeversztal Cserepovec
csütörtök 21.02.2013, 16:00 • Arena-2000-Lokomotiv, Jaroslavl • KHL

Érdekes mérközésnek lehettünk tanúi , tegnapi jóval akciódúsabb volt. A rájátszás 2. mérközése után döntetlenre áll a dolog.
    Következö két mérközésre vasárnap és hétfön kerül sor, Szeversztal Cserepovec otthonában kerül sor.

Nagy szeretettel várjuk akkor is önöket. További szép estét kívánok. (18:29:23)

60:00

59:24
    Mind a 6 játékos a támadó harmadban.

59:00
    Utolsó percen belül, Lokomotiv védekezik.

58:14
    Lehozzák Košečkint , így 5 a 6 ra játszanak a fiúk.

57:43
    Pihenöt kért a vendég gárda.

57:41
    Újra éledt a Lokomotiv. Apalkov lövését Košečkin fedi.

57:07
    Kontrával indulhattak volna, de gyorsan ért vissza a védelem és semlegesítik Galimovt.

55:15
    Ismét Sanford fedi Videll lövését.

54:53
    Alexejev lövését Sanford fenomenálisan fogja a mamuttal.

53:39
    Jaroslav teljesen beszorult, de Lokomotiv mégsem tud egyenlíteni.

51:32
    Cserepovec kezd nagyon durván játszani, de a játékvezetök hagyják és nem büntetik.

50:00
    Utolsó 10 percen belül és eddig a Lokomotivnak kedvez a meccs. Fontos lenne, ha megtudnák tartani elönyüket, mivel tegnap 1:2 arányban kikaptak.

47:47
    Elfogyott az aktivitása a hazai gárdának, teljesen beszorultak.

45:00
    Beszorult a Lokomotiv és már egymás után harmadszor kellett védenie Sanfordnak.

42:46
    Értelme volt a gólnak, látszik a lelkesedés a hazai gárdán.

41:56
    A játék egyelöre középpen zajlik.

41:25
    Kiegészültek a vendégek és újra 5-5 folytatódhat a játék.

41:06
    A Lokomotiv gólt szerzett!
    Kettös emeberelönyt nem bírták ki a vendégek és STAFFAN KRONWALL góljával újra vezet a Jaroslavl. Gólban aszisztált: Alexander Guskov és Alexej Kaljužnyj.

40:15
    Elöször ebben a harmadban a hazaiak kaparintották meg a korongot.

Gólok és gólpasszok: 13. Danil Apalkov ( Galimov ), 42. Staffan Kronwall (Alexander Guskov, Alexej Kaljužnyj) - 39. Rjazancev Alexandr (Videll L., Anisin M.)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) - Flood, Kronwall, Višněvskij, Pašanin, Semjonov, Guskov, Jakovlev - Dixon, Hagman, Kaljužnyj - Redlihs, Apalkov, Trunjov - Černikov, Petrov Y., Petrov O. - Krušnin, Galimov, Malcev - Kartajev,

Szeversztal Cserepovec: : Košečkin (Peretjagin) - Laakso, Kiselevič, Čáslava, Rjazancev, Jegoršev, Andersen, Popov N. - Ketov, Kazjonov, Šipačov - Berdnikov, Videll, Anisin - Bergfors, Medvedev, Stoljarov - Kovyršin, Alexejev, Buchnevič - Zemčenko