Avangard Omszk – HK Szibir Novoszibirszk 5:0 (vége) | Metallurg Magnyitogorszk – Szalavat Julajev 3:4 (hosszabbítás vége) | Traktor Cseljabinszk – Barisz Asztana 3:4 (hosszabbítás vége)
AK Barsz Kazany – Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk 5:1 (vége) | Lokomotiv Jaroslavl – Szeversztal Cserepovec 2:1 (vége) | CSZKA Moszkva – Lev 3:2 (szétlövés után)
Dinamo Moszkva – HC Slovan 3:2 (hosszabbítás vége) | SZKA Szentpétervár – Atlant Mityiscsi 7:0 (vége)
Lokomotiv Jaroslavl
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Szeversztal Cserepovec
csütörtök 21.02.2013, 16:00 • Arena-2000-Lokomotiv, Jaroslavl • KHL

Érdekes mérközésnek lehettünk tanúi , tegnapi jóval akciódúsabb volt. A rájátszás 2. mérközése után döntetlenre áll a dolog.
    Következö két mérközésre vasárnap és hétfön kerül sor, Szeversztal Cserepovec otthonában kerül sor.

Nagy szeretettel várjuk akkor is önöket. További szép estét kívánok. (18:29:23)

60:00

59:24
    Mind a 6 játékos a támadó harmadban.

59:00
    Utolsó percen belül, Lokomotiv védekezik.

58:14
    Lehozzák Košečkint , így 5 a 6 ra játszanak a fiúk.

57:43
    Pihenöt kért a vendég gárda.

57:41
    Újra éledt a Lokomotiv. Apalkov lövését Košečkin fedi.

57:07
    Kontrával indulhattak volna, de gyorsan ért vissza a védelem és semlegesítik Galimovt.

55:15
    Ismét Sanford fedi Videll lövését.

54:53
    Alexejev lövését Sanford fenomenálisan fogja a mamuttal.

53:39
    Jaroslav teljesen beszorult, de Lokomotiv mégsem tud egyenlíteni.

51:32
    Cserepovec kezd nagyon durván játszani, de a játékvezetök hagyják és nem büntetik.

50:00
    Utolsó 10 percen belül és eddig a Lokomotivnak kedvez a meccs. Fontos lenne, ha megtudnák tartani elönyüket, mivel tegnap 1:2 arányban kikaptak.

47:47
    Elfogyott az aktivitása a hazai gárdának, teljesen beszorultak.

45:00
    Beszorult a Lokomotiv és már egymás után harmadszor kellett védenie Sanfordnak.

42:46
    Értelme volt a gólnak, látszik a lelkesedés a hazai gárdán.

41:56
    A játék egyelöre középpen zajlik.

41:25
    Kiegészültek a vendégek és újra 5-5 folytatódhat a játék.

41:06
    A Lokomotiv gólt szerzett!
    Kettös emeberelönyt nem bírták ki a vendégek és STAFFAN KRONWALL góljával újra vezet a Jaroslavl. Gólban aszisztált: Alexander Guskov és Alexej Kaljužnyj.

40:15
    Elöször ebben a harmadban a hazaiak kaparintották meg a korongot.

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

Második harmad sem hozott többet, mint az elsö harmadban. Igaz láthattunk egy gólt Rjazancevtöl a 39. percben. Ideje lenne összeszedni a csapatoknak magukat, mert nem túl sokat nyújtottak.
    Az 3 és egyben utolsó harmad 17:50 órakor kezdödik.

40:00

39:25
    Hatalmas lehetöség a hazai elött. Ismételten egy vendég kiállítás. Berdnikov is leülhet 2 percre pihenni. 5 a 3 ra folytatódik a játék.

39:03
    Cserepovec ismét büntetve van, a kiállítást Popov szenvedi el.

38:40
    A Szeversztal gólt szerzett!
    Szevertsztal tökéletesen használta ki emberelönyét és kiegyenlített RJAZANCEV ALEXANDR jóvoltából.Videll L. + Anisin M. segítkeztek be az egyenlítésnél.

37:05
    Ismét kiállítás, most két percre a hazai Kronwall ülhet le.

36:41
    A hazai Alexej Kalužnyj célzott a kapu felsö sarkába, de Košečkin nem hagyja bevenni másodszor is a kapuját.

35:10
    Szeversztal tehetetlen a jól védekezö Jaroslavval szemben.

34:50
    Beszorul a Lokomotiv, de a védök önfeláldozóan védekeznek.

34:17
    Nagy lehetöség a vendégek elött, esélyt kaptak a egyenlítésre, mert emberelönyben játszanak.

33:30
    Második harmad elsö két perces büntetését A Lokomotiv csapatából Petr Čáslava kapja.

31:21
    A játék már teljesen kiegyenlített, eddig a Lokomotiv volt a fölényesebb, de már érik a gól a vendégeknek.

30:57
    Ćerepovec a kék vonalon belül lött kapura, de Sanford a mai meccsen még minidg 100% maradt.

30:00
    Elérkeztünk a mérközés feléig. A lövési statisztika 14:11 a Lokomotiv javára.

26:52
    Jaroslav már hosszabb megszakítás nélkül a Lokomotiv kapuja elött adogat, de a Lokomotiv jól bírja a gyürödést.

24:35
    Lokomotiv adogatását szakítják meg a cserepoveci védök.

23:58
    Ez a harmad jóval tempósabban kezdödik, érzékelhetö már a meccs fontossága.

22:39
    Sanfordnak kellett nagyon védenie Alexejev lövése után.

21:45
    Hazaiak nem tudták kihasználni az 1 perces emberelönyüket, mostmár újra teljes látszámmal vannak a vendégek is.

20:58
    Hazaik ismét 5 játékossal a jégen.

20:34
    Vendégek vezethették az elsö támadást.

20:01

Az elsö harmad csak egy dologban hasonlított a tegnapi elsö harmadhoz, méghozzá az 1:0 vezetés. Egyelöre nagyon óvatosak a csapatok és nem sokszor veszélyeztettek egymás kapujára. Kivéve Apalkolvot aki a 13. percben megszerezte a vezetést. A második harmad körülbelül 17:00 órakor kezdödik

20:00
    Befejeződött az első harmad.

19:45
    Vendégektöl ismét kiküldenek valakit. Most Andersen szabálytalankodott és így kiegyenlítettek a viszonyok a pályán.

19:10
    Utolsó percen belül.

19:00
    Megáll a játék, hazai kapusnak kell megigazítania a felszerelését.

18:58
    Most Čerepovec játszhat emberelönyben. Dixont küldték le.

18:26
    Letelt a 2 perc és sikeres védekezést után újra teljes létszámban a vendégek.

17:48
    Hazaiak egyáltalán nem tudják kihasználni az emberelönyt.

16:25
    Vendégek 2 perces büntetést kapnak. Jegoršev ülhet le a padra és így elönyben a hazaiak.

16:00
    Cserepovec nem tud a Lokomotiv támadó harmadában maradni, nagyon jól védekeznek a hazaiak.

14:25
    Laakso állította meg Trunjovt, aki szépen tört be a támadóharmadba.

13:47
    Medvedev külde fel palánkra ellenfelét Semjonovt.

12:14
    Hazaiak ismét megszerezték az elsö harmadban a vezetést, ahogy tegnap is. Galimov passza után DANIIL APALKOV talált Košečkin hálójába.

10:45
    Tilos felszabadítást követöen Cserepovec kaparintja meg a korongot.

10:00
    Elsö harmad felén már túl járunk, az állás 0:0.

8:52
    A játék egyelöre más, mint az elsö fordulóban, a csapatok kicsit pontatlanok. Tegnap ilyenkor már gólt is láthattunk.

7:29
    Šipačovot állítja meg Jaroslavl védelem.

6:58
    Košečkin védi Galimov bombáját.

5:47
    Szép akció követöen szabálytalanul szabadítanak fel a hazaiak.

4:50
    Lesen ért át Kartajev.

4:20
    Letelt a 2 perces büntetés, ismét teljes a létszám a csapatoknál.

3:00
    Az elsö komolyabb vendég támadást Sanford hárítja.

2:20
    Kiállítás mindkét oldalon, 4 a 4 re folytatódhat a játék.

1:2o
    Košečkin védett, tovébbra is döntetlen az állás.

0:30
    Már is egy helyzet a vendégek kapujánál, de a kaput eltaszították.

0:10
    A hazaiak piros mezben , a vendégek fehér mezben léptek pályára.

00:01

A teltházas arénában felhangzik az orosz himnusz.

A mérkőyös hamarosan elkezdik, mert a játékosok a jégen gyülekeznek.

Lokomotiv Jaroslavl:

Severstal Čerepovec:

Košečkin (Peretjagin) - Laakso, Kiselevič, Čáslava, Rjazancev, Jegoršev, Andersen, Popov N. - Ketov, Kazjonov, Šipačov - Berdnikov, Videll, Anisin - Bergfors, Medvedev, Stoljarov - Kovyršin, Alexejev, Buchnevič - Zemčenko,

Játékvezetők: Bulanov Vyacheslav , Streltsov Evgeny , Tarasov Denis

A KHL 2. rájátszásán a Lokomotiv Jaroslavl - Szeversztal Cserepovec mérközést láthatjuk. Az elözö mérközésen kisebb meglepetésre a vendég Szeversztal Cserepovec csapata gyözedelmeskedett 2:1 arányban. Nagyon fontos lenne a Lokomotivnak a gyözelem, mert egy esetleges kudarc után idegenben kellene helyt állniuk.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

Gólok és gólpasszok: 13. Danil Apalkov ( Galimov ), 42. Staffan Kronwall (Alexander Guskov, Alexej Kaljužnyj) - 39. Rjazancev Alexandr (Videll L., Anisin M.)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) - Flood, Kronwall, Višněvskij, Pašanin, Semjonov, Guskov, Jakovlev - Dixon, Hagman, Kaljužnyj - Redlihs, Apalkov, Trunjov - Černikov, Petrov Y., Petrov O. - Krušnin, Galimov, Malcev - Kartajev,

Szeversztal Cserepovec: : Košečkin (Peretjagin) - Laakso, Kiselevič, Čáslava, Rjazancev, Jegoršev, Andersen, Popov N. - Ketov, Kazjonov, Šipačov - Berdnikov, Videll, Anisin - Bergfors, Medvedev, Stoljarov - Kovyršin, Alexejev, Buchnevič - Zemčenko