Rayo Vallecano – Valladolid 1:2 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Granada 2:1 (vége) | Atlético Madrid – RCD Espanyol 1:0 (vége)
Real Betis – Málaga CF 3:0 (vége)
Rayo Vallecano
1:2 (0:0)
Real Valladolid
vasárnap 24.02.2013, 12:00 • Estadio Teresa Rivero, Madrid • Primera División

1:2 a vége. Amat öngóljával jutott vezetéshez a Valladolid. 1 perccel később jóvá is tette hibáját, hiszen a középkezdést követően elvállalta az ívelést a félpályáról, ami a kapuban kötött ki, ezzel 1-1 lett az eredmény, de a 80 percben Bueno szólója után adott egy önzetlen passzt Manuchonak aki beállította az 1-2es végeredmény. Meglepően izgalmas meccs kerekedett az első félidei altatást követően. Köszönöm a figyelmet. Tartsatok velem, velünk legközelebb is. (13:51:25)

90+3
    Tamudo!! Kis híján a most beállt támadó egyenlíteni tudott. De kifogott rajta Hernandez egy fantasztikus hárítással.