1. FSV Mainz 05 – SC Freiburg 2:3 (hosszabbítás vége) | Kickers Offenbach – VfL Wolfsburg 1:2 (vége)
Kickers Offenbach
1:2 (0:0)
VfL Wolfsburg
kedd 26.02.2013, 20:30 • Bieberer Berg Stadion, Offenbach am Main • Német Kupa

Nagyon élvezhető meccsen 1:2 arányban legyőzte a Wolfsburg az Offenbachot!

Szépen küzdöttek a hazaiak, nagyon jól védekeztek, azonban a 49. percben feltörték a vendégek a védelmet, és megszerezték a vezetést! Ezután kicsit nyíltabban védekeztek a hazaiak, támadniuk kellett, de a Wolfsburg nem állt be védekezni, hanem továbbra is letámadott, és ennek meg is lett az eredménye: a 71. percben már 0:2 volt az eredmény! Ezután ébredtek fel a hazaiak, mindent egy lapra tettek fel, sorra harcolták ki veszélyes pozíciókból a szabadrúgásokat, aminek a 81. percben meg is lett az eredménye, Stadel kapufás góljával már 1:2 volt az állás!
    Az utolsó tíz percben ugyan mindent megtett a gólért az Offenbach, de nem jöttek össze a helyzetek, így maradt az 1:2, ami a Wolfsburg továbbjutását jelenti. (22:28:07)

93
    Elveszik a labdát a vendégek, letelik a hosszabbítás

93
    Fél perc sincs már a hosszabbításból, minden bizonnyal az utolsó támadás kezdődhet meg

92
    Nem alakult ki veszély a vendég kapu előtt, egy hazai játékos pedig faltolt, úgyhogy visszaért a kapujába Wulnikowski

90
    Polak lövése volt veszélyes Wulnikowski kapujára, de már belefújt sípjába a bíró a lövés előtt

89
    Nagyon nyom most az Offenbach, nagyon hajtanak a bravúrra

88
    Majdnem bajba kerültek egy gyors hazai kontra végén a vendégek, de időben észbe kaptak a védők, és tisztázni tudtak