FC Lorient – Brest 3:0 (vége) | Minguettes Vénissieux – AS Nancy-Lorraine 0:2 (hosszabbítás vége) | Paris Saint-Germain – Olympique Marseille 2:0 (vége)
FC Lorient
3:0 (0:0)
Stade Brestois 29
szerda 27.02.2013, 17:00 • Stade du Moustoir, Lorient • Francia Kupa

Nehezen indult be a hazai gólgyártás, a vége mégis sima lett. Az első félidőben még jól tartotta magát a vendégegyüttes, de aztán a második játékrészben már kiütközött a pályán, hogy melyik is a jobb csapat. Szervezettebben, okosabban futballoztak a hazaiak. Győzelmük teljesen megérdemelt, az egész mérkőzésen aktívabbak, kezdeményezőbbek voltak. Jó kis mérkőzés volt.
    Köszönöm a figyelmüket. (18:56:56)

90+2
    A Lorient gólt szerzett!

JEREMIE ALIADIERE góljával tovább növelte előnyét a hazai együttes.
    Egy kiugratást követően Aliadiere vette át szépen a labdát, a kifutó kapus mellett elhúzta azt, aztán az üres kapuba passzolta a labdát.

90+1
    Benjamin Corgnet helyére Ludovic Giuly, az egykori Barcelona játékos állt be az utolsó 3 percre.

90
    3 perc lesz a ráadás.

90
    Szögletet rúghat a hazai együttes, majd bedobással folytathatják.

89
    Grougi lövése után nagy helyzet alakult ki, gól azonban nem született

88
    Egy kontrából pillanatok alatt megindult a Lorient, de a lövést fogta a vendégek portása.

87
    Bal oldalon vezetett támadást a Brestois, de a hazai gyűrűben elakadt a támadás.

86
    Gilles Sunu ment be Mattias Autret helyett.

85
    Szögletet rúghat a hazai együttes, de a vendégek kapusa könnyedén lehúzza a belőtt labdát.

84
    Nagy helyzet maradt ki, hatalmasat mentett lábbal Hartock, a vendégek kapusa. Aliadiere lőtt kapura, miután egy csellel becsapta védőjét.

83
    A vendégek akadályoznak meg egy hazai támadást már a középpályán.

82
    Áll a játék, miután Traore maradt lenn a gyepen.

80
    A Lorient vezet támadást, majd Mohammed Abu lőtt a kapu mellé.

78
    A csereként beálló Gueye lőtt kapura, de az eredmény nem változott.

76
    Charlison Benschop helyére Florian Raspentino állt be.

75
    Mattias Autret, a Lorient játékosa lőtt a kapu mellé.

74
    A második gól után a vendégek vezetőedzője kettőt is cserélt, próbálja átszervezni a Brestois támadójátékát.