Patriot – K. Vary 1:5 (vége)
Patriot Budapest
1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
HC Energie Karlovy Vary
csütörtök 07.03.2013, 18:00 • Jégpalota Icecenter Budapest. Férőhely: 2200. • MHL

A Patriot ma csak egy harmadon keresztül tudott egyenlő ellenfele lenni a Karlovy Varynak, a végén már csak Boraroson múlt, hogy nem kaptak ki jobban a hazaiak. A győzelemmel az Energie rájátszásba jutott, míg a Patriot már csak egy ponttal előzi meg a sereghajtó Junosztyot. Holnap újra találkoznak a csapatok, tartsanak akkor is velünk! Köszönjük a figyelmet! (20:03:20)

56:38
    Nagyon elfáradt a hazai csapat, Boraros bravúrjai nélkül már lehet, hogy kétjegyű lenne a vendéggólok száma...

53:52
    A Karlovy Vary gólt szerzett! Kverka passzával Boraros kiszolgáltatott helyzetbe került, FLEK a védőktől nem zavartatva értékesítette a ziccert.

53:43
    Boraros védett hatalmasat lábbal, az Energie játékosa sem hitte el, hogy nem akadt be a lövés.

52:30
    Három gólos előnyben is nyomnak a csehek.

50:20
    Ismét kapuvasat lőttek a csehek, most már nem panaszkodhatnak a hazaiak a szerencsére...

49:51
    Piacka előtt adódott sansz ismét, de Gabal védeni tudott.

47:10
    Most a hazaiakkal volt a vas, Boraros már verve volt, de a hatalmas vendéglövés kifelé pattant.

46:24
    A Karlovy Vary gólt szerzett! Ami az első harmadban a Patriotnál kifelé pattant a kapuvasról, az most befelé a Karlovy Varynak. TOMETSEK varrta fel a rövid felsőbe a pakkott az asszisztokat Flek és Kverka adta.

45:25
    Hatalmas helyzetet hagytak ki a hazaiak, háromszor is próbálkozhattak, de nem tudták begyötörni a pakkot a kapu torkából.

42:30
    Boraros védett kétszer is nagyot egy-egy bejátszást követően.

41:15
    Dolnik találta meg az utat a védők tengerében, de lövését fogta Gabal.

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

Megvan a gólszerző: Succer jegyzi a gólt, az asszisztokat Kvapil és Jurak adták.

A második harmad is nagy Energie fölénnyel indult, de lassan magára talált a Patriot és egyenlő ellenfele tudott lenni a cseheknek. Az utolsó pillanatban azonban nagy szerencsével a kapuba találtak a vendégek, így valamivel nyugodtabban vonulhatnak pihenni. A gólszerző kiléte egyelőre ismeretlen, várjuk az információt itt a Jégpalotában.

A. Á.

Gólok és gólpasszok: 32. Piacka Edmund (Kotsubij) – 7. Klimitsek Irzi (Garkabuts), 23. Flek Jakub, 40. Succer Adam (Kvapil, Jurak), 47. Tometsek Vojtek (Flek, Kverka), 54. Flek Jakub (Kverka)

Patriot Budapest: Boraros (Vay) - Nedved, Dvorzak, Daniska, Kubica - Glemba, Kalinac, Nemes, Hardi, Dolnik, Csanyi, Kotsubij, Priganc, Piacka
    HC Energie Karlovy Vary: Gabal (Fetso) - Klimitsek, Sik, Succer, Dvorzak, Kvapil, Halupa, Troska - Flek, Kverka, Tometsek, Kogout, Iurak, Svetz, Zadrazil, Sicora, Novak, Garkabuts, Vrana, Tsamango

Játékvezetők: Demura Anton, Juhász Gábor, Pálkövi Botond