Paks – Budapest Honvéd FC 0:3 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – KTE-Phoenix Mecano 2:3 (vége)
MVM Paks
0:3 (0:3)
Budapest Honvéd FC
péntek 08.03.2013, 17:00 • Fehérvári úti stadion, Paks • OTP Bank Liga

Hosszú szünet után ismét tétmeccsen tudott nyerni a Budapest Honvéd csapata. A mérkőzés előtt kevesen hitték volna, hogy ilyen simán , 3:0-s eredménnyel távozhatnak Paksról.
    Az első 15 perc leforrázta a hazaiakat, onnantól kezdve fáradhatatlanul mentek előre, de a Honvéd az egész mérkőzés alatt szervezetten védekezett. A második félidőben egyre inkább görcsös lett a Paks játéka, a vendégek pedig kontrára építettek.
    Mindenesetre hatalmas meglepetés az eredmény.
    Köszönöm, hogy velünk tartottak. (18:53:55)

90+3
    Heffler rúgott kapura, Kemenes fogta a labdát.

90+2
    Tököli kapott labdát a tizenhatosnál, de nem tudta átjátszani védőjét.

90+1
    Kemenes rúgja ki a labdát. A paksiak töretlenül jönnek előre.

90
    3 perc lesz a ráadás.

89
    Lanzafame tüzelt egyet kapura, Némethnek bizony le kellett érni a sarokba.

88
    Zsivanovics volt lesen, jöhet a Paks.

87
    Ikenne-King is besárgult.

86
    Eppel iramodott meg a középpályán, majd végül a védők beérik.

85
    Szögletet rúghat a Paks.

84
    Bedobással jöhet a Paks. Majd les miatt oda a hazai akció.

83
    Mindent megpróbál a Paks, de a vendégek falát nem tudja áttörni.

82
    Szervezetten védekezik továbbra is a Honvéd, a hazaiak nem igazán tudnak kibontakozni.

81
    10 perc maradt hátra a mérkőzésből.

80
    Vécsei kapott egy nagyot a levegőben, szabaddal jöhet a Honvéd.

79
    25 méterről, szembe a kapuval végezhetett el szabadrúgást a Paks, de fölé ment a lövés.