Ferencvárosi Torna Club – Újpest FC 2:1 (vége) | Debreceni VSC – Pécsi MFC 4:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
2:1 (1:0)
Újpest FC
vasárnap 10.03.2013, 16:30 • Albert Flórián Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Egy nagyszerű hangulatú, harcos, kemény, de csak közepes színvonalú derbyt láthattak a nézők az Albert stadionban. A Ferencváros sokkal többet támadott és elsősorban azért érdemelte meg a 3 pontot, mert az utolsó pillanatig küzdöttek játékosai a győzelemért. Végeredményben egy vártnál jobban futballozó Újpest ellen két nagyszerűen eltalált lövéssel nyerték meg a derbyt a hazaiak! Soha rosszabb mérkőzést és mindig ennyi nézőt kívánunk a lelátóra!
    Köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét! (18:31:40)

2-1-re nyert a végig harcoló Ferencváros!

93
    A Fradi gólt szerzett!
    Gólszerző CSUKICS.

Eldőlt! Sváb beadása után Iandoli röviden fejelte ki a labdát és VLADAN CSUKICS 19 méterről a léc alá vágta a labdát. Hatalmas gól volt! 2-1

92
    Iandoli mentett Somalia elől.

91
    Kabát cselezett veszélyesen - megint Besic mentett előle!

90
    3 perc lesz a hosszabbítás!

90
    Újabb Jenner szöglet jöhet.

89
    Van -e még valami a két edző tarsolyában?

88
    Besic szerelte nagyon szépen Lázárt.

87
    Kicsit tanácstalan a Fradi egyelőre támadásban!

86
    Leonardo osztogatja a labdákat társainak, egyelőre igazi helyzet nem alakult ebből ki.

85
    Még bő 5 perc a rendes játékidőből meg a várható hosszabbítás! Vajon dűlőre viszik -e a csapatok a 3 pont sorsát?

84
    Leonardo nagy szóló után lőtte fölé a labdát.

83
    Iandoli beadása vágódott le Józsi György testéről. Újabb lila szöglet, amit megint BÖde fejelt ki.

82
    Végül Böde kifejelte Kabát nagy nehezen elvégzett sarokrúgását.

82
    Megint robbant valami a pályán - most Kabát nem tud emiatt elvégezni egy szögletet.

81
    Leonardo beadását követően Böde elől az utolsó pillanatban szabadított fel az újpesti védelem.

80
    Csukics szép lövése kevéssel ment mellé.

79
    A nagy nevű brazil Leonardo szép cselekkel mutatkozott be, de helyzet még nincs belőle.

Juhász Attila

Gólok: 41. Somalia, 93. Csukics – 52. Kabát

Lapok:   45. Christ (UTE), 47. Kabát (UTE)

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Somalia, Gyömbér, Besic, Sváb – Csukics, Józsi – Jenner, Aborah (Klein 59.), Martinus (Leonardo 78.) – Böde Vezetőedző:Ricardo Moniz
    Újpest FC: Balajcza – Vermes, Szélesi, Mihajlovic, Iandoli – Simon K., Vasiljevic, Balogh B., Christ – Kabát, Bruno Moraes (Lázár B. 75.) Megbízott vezetőedző:Marc Leliévre

Játékvezetők: Solymosi (Tóth II.V., Szpisják)

Nézőszám: 16 000