KHL
Szeversztal Cserepovec – SZKA Szentpétervár 0:4 (vége) | Dinamo Moszkva – CSZKA Moszkva 3:2 (hosszabbítás vége)
Szeversztal Cserepovec
0:4 (0:3, 0:1, 0:0)
SZKA Szentpétervár
hétfő 11.03.2013, 16:00 • Ice Palace, Cerepovec • KHL

A harmadik mérkőzést is Szentpétervár nyerte a Cserepovec ellen, teljesen megérdemelten, ilyen arányban is.

Már csak egy győzelem hiányzik a továbbjutáshoz az SZKA-nak.

Kaput találó lövések aránya: 32/43
    Két perces kiállítások aránya: 4/5 (18:19:18)

60:00

59:35
    Letámadja a Pétervár a hazaiakat, nem jutnak már lövéshez, a túloldalon Artyuhin távoli lövését tolja ki oldalra

58:50
    Thoresen teszi rá a korongot fonákkal, Kosecskin hárít

57:30
    Anyisin Stoljarovval játszik össze, Jezov avatkozik közbe

55:00
    5 perce maradt a szépítésre a Cserepovecnek, hazai pályán egy gólt illene lőni.

49:30
    Jezov véd bravúrral egy közeli lövést, a kipattanó utáni lövést a védők blokkolják

Előnyben a hazaiak, vajon mire mennek vele?

45:31
    Laakso távolról lő, a kipattanót Ramstedt, majd Varnakov teszi rá, Kosecskin véd ismét

44:44
    Thoresen játssza meg Ramstedtet, a közelről leadott lövést Kosecskin védi

43:10
    Kazakovcev lő, Jezovról kipattan a korong

42:50
    Kazjonov közeli lövése jön ki Jezovról
    Gólok és gólpasszok: 8. Ramstedt (Panarin), 10. Varnakov, 13. Burdaszov (Kalinyin, Afinogenov), 32. Neprjajev (Kucserjavenko, Kalinyin)

Szeversztal Cserepovec: Kosecskin (Peretagin) – Laakso, Kiselevics, Caslava, Rjazancev, Jegorsev, Andersen, Popov – Ketov (C), Kazjonov, Sipacsjov – Berdnikov, Stoljarov, Anisin – Bergfors, Kazakovcev, Fegyoszejev – Kovirsin, Alekszejev, Dedunov
    SZKA Szentpétervár: Jezov (Kaszutyin) – Alekszandrov, Dallman, Osipov, Csudinov, Szemjonov, Kalinyin, Berdjukov, Vorobjev – Tyihonov, Martensson, Thoresen – Varnakov, Ramstedt, Panarin – Ufinogenov, Kucerjavenko, Artuhin – Monakov, Neprjajev, Burdaszov

Játékvezetők: Kulakov, Bjelov – Zaharenkov, Sadovnyikov