KHL
Szeversztal Cserepovec – SZKA Szentpétervár 0:4 (vége) | Dinamo Moszkva – CSZKA Moszkva 3:2 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Dinamo Moszkva
3:2 (1:2, 0:0, 1:0 )
CSZKA Moszkva
hétfő 11.03.2013, 16:30 • Luzsnyiki, Moszkva • KHL

Megérdemelten nyert a hazai csapat. A hosszabbításban nagy nyomás alatt tartotta a Dinamo a CSZKA kapuját, és Stana kapus végül kapitulált. Jó meccs volt, és holnap is nagy csata várható. (19:42:21)

Mérkőzés vége

71:30
    A Dinamo gólt szerzett!
    Megnyert buli után tisztán találja a korong GOROVIKOV KONSTANTINT aki közelről a bal fölsőbe védhetetlenül belövi a mérkőzés győztes gólját.

Gólpassz: Konstantin Kasyanchuk.

71:07
    Tilos felszabadítás (CSZKA)

70:37
    Nagy küzdelem a palánknál a CSZKA harmadban. Kiharcolja a Dinamo a pakkot. Stana védés az akció végén.

69:15
    Háromszor egymás után véd nagyot Stana, jobbnál jobb gólhelyzetek maradnak ki.

67:50
    Egy CSZKA támadás, lövéssel fejeződik be.

67:10
    A Dinamo aktívabb a hosszabbításban több ígéretes helyzetet hagyott ki.

66:00
    Mosaylov szép visszahúzós csele, majd lő, Sztana véd.

65:30
    Tsvetkov óriási helyzetben rosszul találja el a pakkot, kimarad a ziccer.

64:25
    Sopin küld egy lövést Stana felé, de nem volt veszélyes.

63:30
    Konkov helyzetben, Stana véd, és már a CSZKA támadásban.

62:40
    Egymást váltják a gyors támadások. Játék megszakítás nélkül eddig a hosszabbításban.

61:10
    Első helyzetek mindkét oldalon a kapusok remekeltek, gyors hoki a hosszabbítás elején

60:01
    A hosszabbítás megkezdődött.

Sikerült az egyenlítés a hazai csapatnak, és így hosszabbításban fog eldőlni a harmadik mérkőzés.
    A gól után óvatosan játszott mindkét csapat. Szünet következik a hosszabbítás előtt.

60:00
    Befejeződött a harmadik harmad.

59:55
    Még egy nagy Stana védés a harmad végére.

59:20
    Letámad a CSZKA, nem tudd támadást indítani a hazai csapat

58:30
    Az utolsó két percben járunk

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 2. Derlyuk (Gorovikov), 43. Jalasvaara (Kvapil, Mosalyov), 72. Gorovikov (Kasyanchuk) – 13. Prochorkin (Kugryshev, Zubov), 19. Kvasha (Radulov)

Dinamo Moszkva: Yeryomenko (Sharychenkov) - Granák, Gorokhov, Soin, Babenko, Konkov - Jalasvaara, Solovyov, Gorovikov, Sopin, Kasaynchuk - Derlyuk, Mironov, Tsvetkov, Petruzálek, Tolpeko - Barantsev, Pestunov, Mosaylov, Kvapim Lukin.
    CSZKA Moszkva: Stana (Proskuryakov) - Rylov, Ryasensky, Radulov I. Persson, Radulov A. - Denisov, Morrisonn, Kvasha, Grigorenko, Shirokov - Kondratyev, Markov, Sprukts, Davis, Barbashev - Marchenko, Zubov, Kugryshev, Lyubimov, Prokhorin.

Játékvezetők: Kadyrov, Odins - Birin, Medvedev.