Szalavat Julajev – AK Barsz Kazany 3:5 (vége) | Traktor Cseljabinszk – Avangard Omszk 1:3 (vége)

Kiállítások: 10 illetve 14 perc
    Buli elhozatal: 29 (53%) - 26 (47%) (16:27:01)

2:0-ra nyeri a záró harmadot a vendég Barsz Kazany, így győzedelmeskedik a párharc negyedik mérkőzésén, ezzel 2-2-re módosítja az állást, vagyis kezdhetik a csapatok elölről!

59:30
    Egy lövés után Barulin tenyerel rá a pakkra, még éppen időben! Buli jöhet a Kazany harmadából!

59:01
    Mindent egy lapra feltéve rohamoznak a hazaiak

58:40
    6 a 4 ellen a jégen a Szalavat Julajev! Lehozták a kapust, plusz emberelőnyben vannak!

58:37
    Időkérés a hazaiknál

58:37
    Emberelőnyben a hazaiak: Golubev (Kazany) áll ki 2 percre akadályozásért

58:37
    Sok a dulakodás és a reklamálás a mérkőzés vége felé, a hazai játékosok nem nagyon tudják feldolgozni a vereséget

57:00
    Nem tudnak helyzetbe kerülni a vendégek emberelőnyben, de talán 2 gólos vezetésnél ezt nem sajnálják annyira

56:12
    Elmozdul a vendégek kapuja, érdekesség, hogy emberhátrányban veszélyeztetett a Szalavat

55:27
    Emberelőnyben a vendégek: Svitov (Szalavat) áll ki 2 percre akadályozésért

54:12
    Kiegészülnek a vendégek, marad a 3:5

54:10
    Egy lecsorgó lövés okoz majdnem gondot a vendégek kapuja előtt!
    Gólok és gólpasszok: 7. Ruzicka (Filatov), 23. Pihlstrom (Atyoshov, Koltsov), 38. Atyushov (Mirnov, Kaigorodov) – 10. Obukhov (Pesonen, Immonen), 33. Kapanen (Kulyash), 35. Kapanen (Nikulin, Morozov), 42. Petrov (Lukoyanov), 51. Kapanen

Szalavat Julajev: Tarkki - Blatak, Proshkin, Ruzicka, Filatov, Zinovyev - Sopel, Konev, Trubachyov, Svitov, Slepyshev - Zubarev, Koltsov, Mirnov, Pihlstrom, Kaigorodov - Atyushov, Isangulov, Stepanov, Glukhov, Pankov
    AK Barsz Kazany: Barulin - Nikulin, Korneyev, Zaripov, Kapanen, Morozov - Kulyash, Medvedev, Pesonen, Immonen, Obukhov - Zakharchuk, Khomitsky, Tereshchenko, Lukoyanov, Petrov - Yarullin, Bodrov, Golubev, Zherdev

Játékvezetők: Olenin, Kulakov - Mikhel, Shikhanov