HSC Csíkszereda – Dab.Docler 3:4 (hosszabbítás vége)
HSC Csíkszereda
3:4 (2:2, 0:0, 1:1 - 0:1)
Dab.Docler
szombat 16.03.2013, 17:35 • Vákár Lajos Műjégpálya, Csíkszereda • MOL Liga

Ezzel a DAB az idényben először tud nyerni Csíkszeredában és 2:1-re módosítja az összetett állást. A következő mérkőzést holnap rendezik, szintén Csíkszeredában. (20:07:14)

63:44
    A Dunaújváros gólt szerzett!

PAVUK ATTILA gólja eldönti a mérkőzést.

60:25
    Kiegészülnek a vendégek.

60:01
    25 másodpercig 4 a 3 ellen játszanak a csapatok, a HSC van előnyben.

60:01
    A hosszabbítás megkezdődött.

Élvezetes, mindkét oldalon 1-1 gólt hozó harmad volt az utolsó és mivel nem dőlt el a mérkőzés, hosszabbítás következik, ahol 4 a 4 ellen (illetve a kiállítás miatt 4 a 3 ellen) játszanak a csapatok.

60:00
    Befejeződött a harmadik harmad.

59:20
    Csak a kapuvas menti meg a vendégeket a góltól.

59:00
    Végig előnyben támadhat a HSC, és amennyiben nem dől el a meccs, akkor a hosszabbításban majd 40 másodpercig 4 a 3 ellen játszhatnak.

58:38
    Kiállítás a vendégektől. Kiss büntetése 2 perc, gáncsolásért.

58:30
    Galanisz cselezi be egészen a kapuig magát, de Kozuchban már elakad a lövése. Szép akció volt.

57:40
    Hurtaj szerez korongot, és a vendég védők asszisztálása mellett emel kapura, Sevela védi a lövést.

57:00
    Papp lövését teszi ki oldalra Sevela, majd a kipattanóra Szőcs korcsolyázik, de egy védő már megelőzi.

56:00
    A vendégek percei voltak az utóbbiak. Próbálják eldönteni a mérkőzést az Acélbikák, eddig sikertelenül.

Időt kérnek a hazaiak.

55:14
    Pavuk közelről próbál kapura tenni egy kipattanó korongot, de Kozuch a legjobb helyen áll és véd.

54:45
    Adorján lövése oldalról találja el a kaput.

54:00
    A HSC az aktívabb most, de a DAB védői nagyon keményen védekeznek.

urimate

Gólok és gólpasszok: 4. Novak (Hurtaj, Mihály), 11. Góga (Szőcs, Bíró), 52. Góga (Novak) – 2. Azari (Mihalik), 15. Szappanos (Galanisz), 45. Galanisz (Szappanos), 64. Pavuk

HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) - Adorján, Góga, Mihály, Hurtaj, Novak - Kósa, Papp Sz., Péter, Moldovan, Fadrny - Flinta, Nagy I., Kmit, Tranca, Becze - Bors, Molnár Sz., Bíró, Molnár Zsombor, Szőcs
    Dab.Docler: Sevela (Kiss T.) - Lindgren, Kiss D., Kiss Á., Galanisz, Szappanos - Hüffner, Nagy R., Peterdi, Mihalik, Azari - Chvatal, Tőkési, Vaszjunyin, Gröschl, Virág - Szabados, Papp Cs., Papp V., Pavuk, Strenk

Játékvezetők: Lascar Valentin, Toparceanu Cosmin - Butucel Mihai, Trandafir Mihai