Aston Villa FC – Liverpool F.C. 1:1 (vége)
Aston Villa FC
1:1 (1:0)
Liverpool Football Club
vasárnap 31.03.2013, 14:30 • Villa Park, Birmingham • Barclays Premier League

A félidőben még 1:0val fordultak a csapatok. De a szünet után nemsokkal Henderson ki tudott egyenlíteni, majd Suarezt felrúgták, Gerrard pedig értékesítette a büntetőt. ezzel mind a 2 csapat marad a mérkőzés előtti pozíciójába, de 3 ponttal a Liverpool gazdagodott. Köszönöm a figyelmet a végeredménnyel zárom soraim, Aston Villa FC – Liverpool Football Club 1:2. (16:21:05)

90+3
    Benteke egyenlítene, meg is teszi, de lesről indult, szabálytalan a találat.

90+2
    Westwoodé a meccs második lapja, Hendersont rúgta fel.

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Jose Enrique szerelte a szép jobb oldali Villa támadást.

89
    Sterlinget birkózza le N'Zogbia, saját térfeléről jöhet a Liverpool.

88
    Guzan fogja a hosszan előre vágott labdát Sterling felé.

87
    Delph talpalt oda Suareznek a támadó lábát nem érte el , de a szándékot is értékeli a bíró, szabadrúgás.

86
    N'Zogbia lövése Aggerben akadt el.

85
    Liverpooli adogatás, Suarez vezette ki az alapvonalon a labdát.

83
    Suarez egymaga, szépen vitte be a 16osra, Stearling elől elvette a hosszan megtolt labdát, egymaga akart gólt lőni, Guzan fogta az emelést.