Liverpool F.C. – West Ham United 0:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Everton FC 2:2 (vége) | Chelsea F.C. – Sunderland AFC 2:1 (vége)
Newcastle United – Fulham FC 0:1 (vége) | Queens Park Rangers – Wigan Athletic 1:1 (vége)
Queens Park Rangers
1:1 (0:0)
Wigan Athletic
vasárnap 07.04.2013, 17:00 • Loftus Road, London • Barclays Premier League

Labdatartás:

Queens Park Rangers 49% ─ 51% Wigan Athletic.

Vége a mai mérkőzésnek, ami elég rosszra sikeredett. Egész meccsen nem volt komolyabb helyzet , de végül megtört a jég a 85. percben , majd 94. percben kiegyenlitettek a vendégek.

Szép estét kivánok önöknek. (19:09:08)

9O+4
    A Wigan gólt szerzett!
    Az utolsó percben sikerült kiegyenliteni a Wigannak. Távoli lövéssel SHAUN MALONEY próbálkozott, aki kilőtte a kapu felső sarkát.

9O
    4 percet hosszabbit a játékvezető.

88
    QPR cserél: lehozzák Loic Rémyt, érkezik Jamie Mackie.

88
    Wigan cserél: lehozzák Maynor Figueroat, érkezik Roger Espinoza.

88
    Maynor Figueroa kap sárgalapot.

85
    A QPR gólt szerzett!
    Mbia indult el nagyon gyorsan ellentámadásba, majd egy szép beadást követően LOIC RÉMY kapásból lőtt Joel kapujába. Kapusnak esélye sem volt.

83
    Antolin Alcáraz sárgalapot kap és szabadrúgást rúghat a Wigan.

82
    Di Santo lövését az ellenfél blokkolta.

81
    Hát ez a kiesési rangadó meglehetősen pocsékül sült el.

79
    A mai mérkőzést 16 658 néző figyeli a stadionból.

77
    Szöglet a Wigan részére.

77
    César ismét jeleskedett. McCarthy fejéről szedte le a labdát, ami valószinűsithetően gól lett volna.

74
    Di Santo pontatlanul lőtt.

73
    Már Wigannál a labda.

72
    Szép kombináció a hazai oldalon. Mbia megszerezte a labdát, majd Taarabtanak továbbitott. Továább akarta még passzolni, de közbenyúltak és igy szöglet következik.