Dinamo Moszkva – Traktor Cseljabinszk 2:1 (vége)
Traktor Cseljabinszk
vasárnap 07.04.2013, 15:00 • Luzsnyiki, Moszkva • KHL

Köszönöm a figyelmet, a végeredmény tehát:
    Dinamo Moszkva – Traktor Cseljabinszk 2:1. (17:08:35)

Az első és a második harmadban sokkal jobbak voltak a vendéglátók, akár 4-5 gólos előnyt is összeszedhettek volna, de nem használták ki a helyzeteiket, és a végén, amikor a Cseljabinszk nyomott majdnem megégtek. Nagyon jó, színvonalas mérkőzést játszottak a felek, igaz kellett a vendégeknek két harmad "pihenő" hogy aztán a harmadikban odaszögezzék a kapujukhoz a hazaiakat, de mindenképpen nagy csatákra van kilátás a Gagarin kupa döntőjében.

60:00

59:48
    Fölé megy a távoli lövés, a korong még a vendégeknél!

59:30
    Lejött Garnett, buli következhet a hazai kapu előtt!

59:06
    Garnett már félúton volt lefelé amikor elvesztette csapata a korongot, így gyorsan visszament a kapujába, és milyen jól tette, ugyanis védenie kellett!

55:00
    Helyzetek sora alakult ki most a Dinamo kapuja előtt, de sorra jöttek a jó blokkok, a lepattanókból pedig nem tudtak ziccerbe kerülni a vendégek, de nagyon közel jártak most a gólhoz

53:15
    Eldugják a korongot a hazaiak

52:11
    Antipov távoli lövését fogta meg Yeryomenko

51:11
    Kokarev kapott egy nagyon jó kiugratást, de a vasra lőtte!

50:00
    Kezdik összeszedni magukat a hazaiak, jók a blokkok, igaz helyzetig nem nagyon jutnak ezekben a percekben

48:38
    Kostitsyn került ezúttal helyzetbe,de belelőtte Yeryomenkoba

48:00
    Dominálnak a vendégek egyelőre a harmadik harmadban

46:41
    Nichuskin kapott egy nagyszerű kiugratást, egyedül vihette Yeryomenkora a korongot, de a hazai kapus bravúrral védte a kísérletet

46:00
    Bajba fog kerülni a Dinamo ha nem ébred fel

45:31
    Remek passz után Kostitsyn találta magát teljesen tisztán a hazai kapu előtt, de Yeryomenko valahogy védeni tudott, talán ő sem tudja mi történt ebben a pár másodpercben!

44:17
    Nesterov távoli lövését fogja Yeryomenko

Dávid Kiss

Gólok és gólpasszok: 6. Tsvetkov (Kokarev), 30. Soin (Babanko) – 41. Kuznetsov (Chistov, Ryabykin)

Dinamo Moszkva: Yeryomenko (Sharychenkov) – Granak, Vishnevsky, Soin, Babenko, Konkov – Jalasvaara, Solvyov, Tsvetkov, Kokarev, Mosalyov – Gorokhov, Mironov, Gorovikov, Sopin, Kasyanchuk – Lukin, Petruzalek, Kvapil, Pestunov.
    Traktor Cseljabinszk: Garnett (Fokin) – Quint, Ryabykin, Chistov, Bulis, Kuznetsov – Vasilchenko, Belov, Kontiola, Yakkutsenya, Kostitsyn – Katichev, Razin, Popov, Nichuskin, Antipov – Shinin, Nesterov, Lemtyugov, Glinkin, Karpov.

Játékvezetők: Bulanov, Anisimov – Gordenko, Tomilov