MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (vége) | Debreceni VSC – BFC Siófok 4:1 (vége)
MTK Budapest FC
2:0 (1:0)
Diósgyőri VTK
szombat 27.04.2013, 14:00 • Hidegkuti Nándor Stadion • OTP Bank Liga

Megérdemelt hazai győzelem. AZ MTK az első félidőben megszerezte a vezetést ezután a másodikban körübelül volt egy jó 10 perce a vendégeknek majd kapufáig is eljutottak azonban ezután a második MTK gól megpecsételte sorsukat. Rudolf ismét nem szerzett gólt bár nem játszott rosszul ennél tőle több kell. AZ MTK egyre biztosabban halad a kupaindulási helyek egyike felé (15:55:33)

90
    4 perc a hosszabbítás

89
    Balajti próbált befutni egy beadást, de már nem érte el

88
    Zsiadi mellel vette le Vadnai beadását majd egy kevéssel mellé lőtt

86
    Az MTK gólt szerzett!

Megállt a vendég védelem mindenki azt hitte les van BALAJTI ÁDÁM azonban nem állt meg és kicselezve Ribánszkit közelről a hálóba lövi a második gólt

Gólok: 41. Vass, 86. Balajti

Lapok:   51. Tischler (MTK), 61. Zsida (MTK) – 63. Takács (DVTK), 66. Hanek (DVTK)

MTK Budapest FC: Groppioni – Wolfe, Vukmir, Kálnoki, Hidvégi – Vass, Vadnai, Zsidai, Ladányi(Bese 79'), Kanta – Tischler
    Diósgyőri VTK: Ribánszki – Vági, Hanek, Kádár, Gohér – Gallardo, Takács, Elek(Tisza félidő), Fernando – Rudolf(Luque 71'), Seydi(Bacsa 64')

Játékvezetők: Vad II