Szlovákia – USA 4:1 (vége) | Franciaország – Niemcy 2:3 (hosszabbítás vége) | Csehország – Norvégia 7:0 (vége)
Lettország – Finnország 2:3 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Lettország
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Finnország
kedd 14.05.2013, 19:15A csoportos Világbajnokság

Finn győzelemmel ért véget a mérkőzés. Nagy nehezen csak behúzták ezt a mérkőzést is a vendéglátók. A hazaiak a vártnál gyengébben teljesítettek, míg a vendégek kellemes meglepetést okoztak.

Köszönöm a figyelmüket! (21:40:08)

63:46
    Finnország gólt szerzett!

ANTTI PIHLSTRÖM megszerzi a győztes gólt a finneknek, ezzel eldönti a találkozót!

A hosszabbítás elkezdődött.

Nem bírt egymással a rendes játékidőben a két csapat. A házigazda bosszankodhat, mivel sok ígéretes helyzetet hagyott ki, ami megbosszulta magát.

Maradjanak velünk!

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:25
    Hietanen (FIN) gáncsolás miatt ül két percig.

59:00
    Egy perc van hátra a harmadik harmadból.

58:54
    Túl sok játékos volt egyszerre a letteknél a jégen, ezért két perces büntetés jár a lett válogatott számára.

58:45
    Időkérés a lett válogatottnál.

58:44
    Hagman lövésénél véd nagyot a lettek kapusa!

58:05
    Pihlström löketét védi Gudlevskis.

58:00
    Két perc van hátra a harmadik játékrészből.

57:15
    Továbbra is támadásban maradnak a lettek.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 9. Meija (Dzerins, Jass), 57. Jekimovs (Meija, Dzerins) – 10. Salminen (Korpikoski, Mäntylä), 31. Granlund (Salminen, Laakso), 64. Philström (Mäntylä, Savinainen)

Lettország: Gudlevskis – Sotnieks, Redlihs, Freibergs, Kulda, Saviels, Andersons, Jass – Sprukts, Darzins, Cipulis – Kenins, Girgensons, Indrasis – Dzerins, Meija, Jekimovs – Berzins, Stals, Sirokovs, Jass
    Finnország: Raanta – Lepistö, Hietanen, Laakso, Mäntylä, Väänänen, Jalasvaara, Kukkonen, Melart – Pesonen, Kontiola, Aaltonen – Salminen, Korpikoski, Koskiranta – Savinainen, Pihlström, Granlund – Hagman, Anttila, Hytönen

Játékvezetők: Bulanov (RUS), Piechaczek (GER) – Arm (SUI), Hunnius (GER)

Nézőszám: 12 289