Borussia Dortmund – 1899 Hoffenheim 1:2 (vége) | Borussia M'gladbach – Bayern München 3:4 (vége) | VfB Stuttgart – 1. FSV Mainz 05 2:2 (vége)
Hannover 96 – Fortuna Düsseldorf 3:0 (vége) | Norimberk – Werder Bremen 3:2 (vége) | SC Freiburg – FC Schalke 04 1:2 (vége)
FC Augsburg – SpVgg Greuther Fürth 3:1 (vége) | Hamburger SV – Bayer Leverkusen 0:1 (vége)
VfB Stuttgart
2:2 (2:2)
1. FSV Mohuč 05
szombat 18.05.2013, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Bundesliga

Kellemes, pörgős első félidő után , a második félidőben mutatott iram alapján békés döntetlent játszott a két csapat.
    A Stutgart készülhet a kupadöntőre, az még egy hatalmas feladat lesz számukra! (17:20:30)

90
    Egy perc lesz a hosszabbítás.

89
    Nincs túl nagy iram a hajrában, úgy látszik jó ez a döntetlen a csapatoknak.

88
    Csere a VfB Stuttgartnál: lemegy Sakai, bejön Hoogland.

87
    Parker a másik csapat cseréje is jócskán fölé lőtt.

86
    Sakai hibázott, nem tudta lekezelni Ulreinch kidobását, így most a Mainzé már a labda.

85
    Holzhauser most távoli lövéssel próbálkozott, de egy kicsivel elkerülte a lövése a labdát.

84
    Wetklo kapus fogja könnyedén a Müller által beívelt labdát.

83
    Szöglet a Stuttgartnak, de Holzhauser beadását ismét csak kifejelik a Mainz védői.

82
    Muller jó cselek után belebonyolódott a dologba, majd Sakai szépen szerelte.

81
    A Stuttgart járatja a labdát a középpályán, nem tudnak indítani senkit.

80
    Szöglet a Stuttgartnak, Holzhauser adja be a labdát és Wetklo fogta könnyedén.

79
    Müller jó vitte fel a labdát a középpályán, de lövése most is jócskán fölé ment.

77
    Szabadrúgás a hazaiaknak a vendég térfél jobb oldaláról, de Harnik beadását kifejelték a vendégvédők.