Ferrer – Bautista Agut 3:1 (vége) | Almagro – Janowicz 0:3 (vége)
Andy Murray
Andy Murray
3
6 6 7
péntek 28.06.2013, 18:55 • Centre Court, All England Club, London • Wimbledon - Férfi egyes - Wimbledon (füves)

Nagyon simának indult a mérkőzés, ám végül a 32. helyen kiemelt Tommy Robredo összekapta magát, és az idő haladtával egyre kevesebbet hibázott, a harmadik szettre pedig izgalmakat is csempészett a péntek esténkbe.
    Andy Murray tovább menetel az első wimbledoni győzelmének megszerzéséhez, skót már a legjobb 16 között van, ahol majd a Viktor Troicki – Mikhail Youzhny összecsapás győztesével találkozik majd! (21:02:06)

Mérkőzés vége

5:7
    Robredo egykezes fonák keresztje megpattan a háló, majd visszadobja a labdát, így Andy Murray 7:5-re nyeri meg a harmadik szettet és ezzel együtt a mérkőzést!

15-40
    Csodás elütéssel hárítja az elsőt Robredo!

0-40
    Remek szerva- tenyeres kombináció, három mérkőzéslabda!

0-30
    Ász, nagyon közel már a vége!

0-15
    Robredo szinte a másik alapvonalig fut, a háló most bizony a hazai játékosnak segített

5:6
    Robredo keze megremeg, Andy Murray így a lehető legjobbkor kerül break előnybe!

30-40
    Hajszálpontos röpte a skóttól, break labda!